Jaký je život po životě

Nakladatel:  Fortuna Litera 2013
Rozebráno
-10%
269 Kč
242 Kč
pohlídat

Anotace

Důkaz, že život smrtí nekončí

Tisíce lidí mají osobní zkušenost s prožitkem blízké smrti (PBS). Doktor Eben Alexander je jedním z nich, a právě díky svému lékařskému vzdělání této zkušenosti porozuměl a předkládá nám důkaz o tom, co se děje po smrti. Všichni jsme součástí jednoho universa, a tak jako žijeme na tomto světě, naše existence...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(3x)
Jsem ráda, že takovéto knihy vycházejí. Tím spíše, Med. D. Alexander operuje mozky a přímo jemu se přihodí taková věc, že jeho mozek je po prodělaném zánětu mozkových blan prohlášen za mrtvý. Pro širokou veřejnost je třeba více takových knih, ve kterých se probírá téma smrti, které naše civilizace tabuizovala, ačkoliv je skutečnou součástí našeho života.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Recenze: Dr. Alexander v nebi

(...) Američany zaujalo, že prožitky blízké smrti – NDE - , které vědci neberou vážně a zatím jsou řazeny kamsi do oblasti náboženství nebo kontroverzních fenoménů, zaníceně předkládá lékař zabývající se profesionálně mozkem, absolvent Harvardu, dříve napůl ateista, který se stal po NDE prožitcích silně věřícím. (...) Autobiografie přidává k „výletu do nebe“ vzpomínky na osobní život, který předcházel nemoci. Ten je zajímavý hlavně tím, že autor knihy byl jako malé dítě adoptován. Prožil trauma adoptovaných dětí a snažil se dlouhou dobu rodiče nebo své sourozence kontaktovat. Jeho psychický pocit „odvrženosti“ je zajímavým protipólem zážitků s nepodmíněnou láskou během NDE.

Autor/Autorka

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Jaký je život po životě
Autor:
Alexander, Eben
Nakladatel:
Fortuna Litera
EAN:
9788073217105
ISBN:
978-80-7321-710-5
Originál:
Proof of Heaven
Překlad:
Amchová, Zuzana
Popis:
1× kniha, vázaná, 200 stran, česky
Rozměry:
14 × 21 cm
Rok vydání:
2013 (1. vydání)