Jak si postavit dům

Nakladatel:  MS studio 2015

Anotace

„Ptáci si taky berou hypotéku na stavbu hnízda?“ zeptá se krysák Arny svého starého kamaráda vrabčáka Zíly. Bezstarostné mládí Arnymu skončilo, oženil se a staví dům. Stavba sama o sobě není nic jednoduchého, ale vytvoření projektu, vyřízení...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(7x)
Po sérii pohádek "pro mladé mechaniky ", jsme byli upřímně zvědaví, jak bude vypadat příběh o stavbě domu. Malý zvídavý čtenář s údivem zjistí, co všechno obnáší stavba domu, kolik úskalí a překážek je nutno překonat, než je domeček připraven k nastěhování. Knížka mile poučí, pobaví ale především potěší oko čtenářů malých i nás velkých - po grafické stránce absolutně dokonalá!
...
Více
Díky, že mám opět ulehčenou situaci, co koupit synovci k Vánocům....po předešlých dílech je jasné, co mu udělá u stromečku největší radost....:-)
....a opět skvělá!!!!!! Předchozí díly p. Sodomky poznal syn ve školce a hned jsme je museli koupit a čteme je neustále dokola...Teď už jsme jen vyčkávali, co budeme "stavět" dalšího a "dům" byla dost dobrá volba!!!!!
Knížku ani nemusím číst (však je taky pro kluka) na to abych věděl, že nás čekají další klidné večery. Bohužel čte dost rychle, takže to shltne za den až dva. Naštěstí po přečtení následuje delší období experimentování s legem, které už není tak klidné, protože každý pokrok ve stavbě musíme ocenit. Takže po motorkách, autech a letadlech budeme komentovat domy. Díky, díky, díky. Super knížky.
Více
Zobrazit další (1)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Magazín OKO

Šoumen Priestley, krtek fachman, Sodomka stavitel nebo Urbanův román na přání....
Aktuality

Šoumen Priestley, krtek fachman, Sodomka stavitel nebo Urbanův román na přání....

Tentokrát ho totiž mimo jiné čekala i angličtina, protože do Prahy přijel svou knihu Příšerné příběhy vánoční představit Brit Chris Priestley. V tom, jak byl oháknutý a jakou měl vyprávěcí ...

 |  Tomáš Weiss

Autor/Autorka

Martin Sodomka

Český výtvarník, grafik, vydavatel a autor dětské literatury. Také tvoří loga (například Fabriky, Městské knihovny ve Svitavách či svitavského muzea).

Od roku 2012 vydává vlastním nákladem v Edici technických pohádek dětské knihy, kde mezi hlavní hrdiny patří vrabčák Zíla a krysák Arny. Knihy byly přeloženy do několika jazyků, vyšly v 11 zemích.

Celý medailonek
Do oblíbených
Přihlašte se nebo registrujte a přidejte si autora do oblíbených.

Bibliografické údaje

Název:
Jak si postavit dům
Autor:
Sodomka, Martin
Nakladatel:
MS studio
EAN:
9788090520783
ISBN:
978-80-905207-8-3
Popis:
1× kniha, vázaná, 60 stran, česky
Rozměry:
22,5 × 22,5 cm
Rok vydání:
2015 (1. vydání)