Bestseller Ke stažení

Dívka, která musí zemřít

Nakladatel:  Host 2019
Ihned
-20%
249 Kč
199 Kč

Anotace

V jednom ze stockholmských parků se najde tělo žebráka s amputovanými prsty na rukou i na nohou. Vypadá to na nešťastnou smrt bezdomovce, avšak patoložka Fredrika Nymanová se nemůže zbavit pocitu, že s mrtvým je něco v nepořádku, a proto se spojí s Mikaelem Blomkvistem.

Případ probudí Mikaelovu pozornost, protože žebráka slyšeli několikrát cosi...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(10x)

Vaše hodnocení
Po přečtení předchozího dílu, který mi přišel z celé série jednoznačně nejslabší, jsem měla z tohohle oprávněně obavy. Ale musím smeknout, byla to fakt jízda. Ten závěr byl sice trochu nereálně přitažený za vlasy, ale co - Lisbeth a Mikael už mají asi nejvyšší čas odejít ze scény, i když musím uznat, že mi nakonec budou fakt chybět.
Hodnocení je za mě někde mezi 3-4 hvězdičkami. Rozhodně se jedná o lepší knihu než byl předešlý díl. Kvalit původní trilogie samozřejmě nedosahuje, i když mi přišlo, že se snaží "napodobit" třetí díl hlavně tím případem z politického prostředí. Máme tady na jedné straně pokračování tažení za pomstou a za sestrou Lisbeth Kamilou. Na druhé...
Více
Třetí Lagercrantzův díl jen potvrdil sestupnou kvalitu příběhu. Příběh se již stává velmi těžko uvěřitelný a Salenderová se svými schopnostmi dostala na úroveň nositelů Novelovy ceny za genetiku nebo matematiku. Když je v úzkých, prostě něco hackne, ať už je to národní databáze DNA nebo místní operátor. Bohužel, a to již během předchozích dílů,...
Více

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Lagercrantz, David: Dívka, která musí zemřít

David Lagercrantz dopsal tři pokračování série Milénium a v tom posledním ji definitivně zakončil. Rozloučil se s Larssonovými postavami tak, že na to bude možné vzpomínat?
Celá recenze

Autor/Autorka

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Dívka, která musí zemřít
Autor:
Lagercrantz, David
Nakladatel:
Host
EAN:
ISBN:
Originál:
Hon som maste dö
Překlad:
Kloučková, Karolína
Popis:
Elektronická kniha, 400 stran, bez zabezpečení DRM, 1,7 MB ePUB ePUB, 4,1 MB Mobi Mobi, 2,4 MB PDF PDF, česky
Rok vydání:
2019