Amie Kaufmanová, Jay Kristoff - Gemina
Ke stažení

Gemina: Akta Illuminae 02

Nakladatel: CooBoo 2020
Ihned
299 Kč

Anotace

Hanna pobyt na vesmírné stanici v galaxii kdesi na konci vesmíru vždy vnímala jen jako ztrátu normálního společenského života. Nikdo jí ale neřekl, že jí pobyt tady může stát život. Sága, která začala již v Illuminae, nyní pokračuje na palubě Skokové stanice Heimdall, kde se dva noví hrdinové musí střetnou s vražedným komandem BeiTechu. Hanna je...

Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(4x)

Vaše hodnocení
V druhém díle Akt Illuminae se ocitáme na vesmírné stanici Heimdall, kde Hanna a Nik musí bojovat o život. Kady s Ezrou jsou na cestě k nim, ale stihnou to? Tým se rozrůstá a boj graduje. Grafické zpracování bere dech a vtahuje do děje neuvěřitelným tempem. Napětí by se dalo krájet a během čtení si nemůžete být ničím jistí.
Asi ještě větší jízda než Illuminae. Tím, že už víte jak je kniha psaná se i mnohem rychleji začtete a co příběh? Super! I zvratů bylo pár co jsem nečekal. Kde je ten třetí díl?
Loni jsem na těchto stránkách pěla ódy na první díl: návrat k hard science fiction, napínavý příběh, při kterém se ani minutu nenudíte, naprosto fantastické, a dosud nevídané, grafické zpracování. Netrpělivě jsem očekávala Geminu. Nezklamala jsem se.

Druhý díl obsahuje více textu a méně grafiky. Možná tak autoři vyhověli hlasům čtenářů,...
Více
Druhý díl této trilogie se mi snad líbil ještě kapánek víc než první díl. Příjemné bylo sledovat zase dva jiné hlavní hrdiny, kdy v poslední čtvrtině knihy se vše proplete a vše začne být jasnější a jasnější. Moc se mi líbí forma, ač nejsem vůbec čtenář sci-fi, tak mě forma zápisů, přepisů, videozáznamů, atd. moc vyhovovala a přišla mi jako...
Více
Zobrazit další (1)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Gemina
Autor:
Kaufmanová, Amie a Kristoff, Jay
Nakladatel:
CooBoo
EAN:
EK525666
Doporučená prodejní cena:
299 Kč
Originál:
Gemina
Překlad:
Podaný, Richard
Popis:
Elektronická kniha, 672 stran, bez zabezpečení DRM, 87,3 MB PDF PDF, česky
Rok vydání:
2020