11 nových audioknih vyjde 1. 11.

/ Tomáš Weiss

Formát Velkého knižního čtvrtku má i svoji audiosekci. Aby se to všechno nemotalo dohromady, vznikl Audiočtvrtek. A tak letos došlo na hrátky s jedničkama - 11 audioknih 1. 11. Můžete také ten samý den využít příležitost setkat se s tvůrci v pražské Městské knihovně od 17 hod.

Na www.audioctvrtek.cz najdete kompletní nabídku a také si odtud můžete stáhnout ukázky jednotlivých titulů.

Navíc- můžete se zúčastnit setkání s audiotvůrci.
KDY: 1.11.2018 17:00
KDE: Městská knihovna Praha, Mariánské náměstí 1, Praha
Zveme vás na setkání s tvůrci audioknih, kteří se podíleli na vzniku titulů Velkého audio knižního čtvrtku.
Pozvání laskavě přijali herci Lukáš Hlavica, Tereza Dočkalová, Martin Pechlát, Eva Josefíková, Lucie Žáčková a režiséři Alexandra Bauerová a Hynek Pekárek.
Můžete se těšit i na představitele dětských filmových rolí Matěje Převrátila.
Pořadem provází Vladimír Kroc.
Audioknihy z nabídky Velkého audio knižního čtvrtku bude možno zakoupit na místě se slevou 20 %.

Další články

Rádio Kosmas

Úděl ženy z nižších vrstev není v žádných končinách zrovna růžový

Roku 1843 byla za spoluúčast na vraždě svého zaměstnavatele Thomase Kinneara a jeho hospodyně Nancy Montgomeryové odsouzena šestnáctiletá služebná Grace Marksová. Deset let poté ji ve vězení navštíví mladý psychiatr Simon Jordan, aby se v ní pokusil vzkřísit pohřbené vzpomínky a zjistil, jestli zločin skutečně spáchala. Margaret Atwoodová - Alias Grace. Audio načetli Lucie Pernetová, Martin Zahálka, Pavel Batěk, Lucie Juřičková.
 | OneHotBook
Rádio Kosmas

Stopy vedou k někomu, kdo má být už dávno mrtvý

Na předměstí Osla objeví policisté tělo mrtvého muže. Když nahlédnou do jeho mrazáku, jsou v šoku. Zavražděný byl vykradač hrobů a kanibal. Později požádá švédskou policii o pomoc německá komisařka, protože nedaleko Rostocku byl zabit sexuální násilník. Joona záhy pochopí, že stopy se sbíhají a vedou k někomu, kdo má být už dávno mrtvý. Nový Lars Kepler, jehož audiopodobu čte Pavel Rímský.
 | OneHotBook, Tomáš Weiss
Rádio Kosmas

Zpocený Český ráj to naposlech

Parta chlapů se pravidelně schází ve staré sauně za městem. Potí svoje těla i duše. Nemají jména, jen indiánské přezdívky. Tady je nikdo neruší, tady se cítí svobodní a mohou být těmi, kým doopravdy jsou. Jejich sebestředný svět rámují tragikomické vzpomínky na minulost i nejistota z vlastní budoucnosti. Radost a smutek mezi kapkami vody. Český ráj. Napsal Jaroslav Rudiš. Načetl Petr Čtvrtníček. Už se také filmuje.