Warhol Gigant přichází česky

/ tomáš weiss, vojtěch polák

Největší kniha v dějinách Arga se začne prodávat až v září. Obr-monografii Andyho Warhola už si ale první zájemci na pražském knižním veletrhu před-zakoupili za zvýhodněnou cenu. Místo 4500 Kč zaplatili 2900 Kč. Taková nabídka u limitované edice trvá až do 31.7. 2017. Víc na stránkch www.warholgigant.cz

Další články

TV Kosmas

Jan Vlasák jako komisař Maigret

Nejezdí autem, protože nemá řidičák, stejně jako Colombo má svůj typický kabát, patří k němu dýmka. Jules Maigret, literární postava známá z detektivních knih belgického spisovatele George Simenona. K Jeanu Gabinovi nebo Rudolfu Hrušínskému se teď přidává i hlas Jana Vlasáka.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

Američtí bohové podle knihy Neila Gaimana jako TV seriál

Osmidlný seriál začala vysílat americká televize Starz, ale nabízí ho i služba Amazon Prime. "Jedním z výrazných témat knižní předlohy jsou náboženská rovnost a tolerance. To jsme s Michaelem chtěli do seriálu přenést,“ říkají tvůrci. Starodávní bohové v naší současnosti. Zcela fyzicky.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

Američanka točí loutkového Hrabala

Příliš hlučná samota, ta existenciální balada o Sběrných surovostech a dalších surovinách lidského života, se stala uměleckou láskou mladé Američanky, režisérky Genevieve Andersonové. Má roztočený loutkový film. Podle traileru to vypadá tak, jako by Jiří Trnka zmrtvýchvstal.