Na Vltavě čte Čtvrtníček Topola

/ Tomáš Weiss

Od vydání románu Jáchyma Topola Citlivý člověk neuběhlo ani půl roku a ve studiu Českého rozhlasu už vzniká čtená rozhlasová verze této knihy s Petrem Čtvrtníčkem v režii Petra Mančala. Nahlédněte s námi do zákulisí natáčení. První díl uvádí Vltava od 1. října, můžete poslouchat i z archivu.

Další články

TV Kosmas

Další autoři Velkého knižního čtvrtku - podzim 2017 představují svoje knihy: Šebek, Flemrová, Viewegh

Při novinářském setkání s většinou českých autorů letošního podzimního Velkého knižního čtvrtku jsme je požádali, aby svoje nové knihy představili. Prní čtyři jste už mohli vidět, tady je další trojice.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

Autoři Velkého knižního čtvrtku podzim 2017 představují své knihy

Při novinářském setkání s většinou českých autorů letošního podzimního Velkého knižního čtvrtku jsme je požádali, aby svoje nové knihy představili. První čtyři jsou tady.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

A Tonda to dloubnul parádně doprostřed brány!

Nová unikátní kniha Hrdinové představuje příběhy vybraných legend naší kopané. Podobná kniha o fotbale nemá v naší historii obdoby. Celé vyprávění příběhů našich fotbalistů bude v knize doplněno komiksovými kresbami ilustrátora Vojty Šedy. Knihu napsal Ondřej Fuczik, držitel ceny Magnesia Litera, a vydává ji Yinachi. K dostání bude v listopadu tohoto roku.