Když se syn mění díky drogám v cizince

/ Tomáš Weiss

Osmnáctiletý Nic má na první pohled vše – skvělou rodinu, krásu, talent a přijetí na univerzitu v kapse. Přesto je v jeho životě trhlina, kterou vyplňuje drogami. Kde se vzala, a jak může David pomoci svému milovanému synovi ve chvílích, kdy se ocitá nad propastí? Emotivní snímek o síle závislosti a ještě větší síle lásky byl natočený podle skutečného příběhu Nica a Davida Sheffových, kteří své zážitky zachytili každý ze svého úhlu pohledu ve dvojici knih. V CZ knihech od 3. 1. 2019.

Další články

TV Kosmas

S.d.CH., Kniha Tutáč čili Tutenchámon ministrem kultury

Chcete lepší příští? Pak musí být silná kultura a ta bude tak silná, jak silného budete mít ministra. Nabízí se faraón Tutenchámon, má volno a silnou vizi napříč kulturním spektrem. Kultura tak např. dostane 75% státního rozpočtu a obrana procento jedno. Ať si zkusím armáda s takovým rozpočtem poradit. Ministr má v Knize Tutáč pro ni radu jasnou: když nebude armáda silná, ať je aspoň pestrá, jak bývá zvykem radit kultuře s takovým rozpočtem.
 | tomáš weiss, vojtěch polák
TV Kosmas

Marie Vilánková: Léčba informací

Mgr. Marie Vilánková, autorka diagnostického softwaru EAM set, badatelka v oboru teorie informační medicíny a lektorka řízené a kontrolované detoxikace organismu. Kromě publikační, přednáškové a organizační činnosti se věnuje výzkumu v oblasti teorie informace ve vztahu k lidskému organismu. Právě jí vyšla zneklidňující kniha o možnostech léčby člověka dodání informací jeho buněčných strukturám Léčba informací.
 | tomáš weiss, vojtěch polák
TV Kosmas

Setkání s Alenou Mornštajnovou nad Strašidýlkem Strášou

Když kniha pro děti, tak ideálním testem je setkání autorky s dětmi. To proběhlo v Městské knihovně na pražském Smíchově. A v letenském knihkupectví Kosmas se pak čtenáři setkali s autorkou, ilustrátorkou a také třemi herci, kteří se podíleli na audioverzi knihy.