O knižní rozhovoru s novinářem Tomášem Etzlerem v Knihovně Václava Havla

/ Knihovna VH

Jak to dopadne, když si uznávaný komentátor Jindřich Šídlo sedne s Tomášem Etzlerem, spolupracovníkem americké CNN a bývalým reportérem České televize v Číně, a povídají si o novinařině? Co tato profese obnáší dnes, v době Facebooku a YouTube? V čem je americká žurnalistika jiná než evropská, respektive česká? A proč vlastně lidé odcházejí do zahraničí? Hostem Erik Tabery, moderuje Adéla Tošovská.

Další články

TV Kosmas

Je třeba chytit dalšího sériového vraha

Operace Bolehlav - jak lépe nazvat policejní akci, která se marně snaží dopadnout pachatele vražd maldých dívek. Novináři navíc neznámého pojmenovali Kanibal z Nine Elms. Nic tak dobře neprodává noviny, jako kanibal na útěku. Chcete-li vědět víc, je třeba se začíst do nového Bryndzy. Poradí si detektiv konstábl Kate Marshallová?
 | nakl. Cosmopolis
TV Kosmas

Rozhovor s Dušanem Kadlecem

Začínal jako rozvozce pizzy, později byl krupiérem. Když získal práci v IBM, začal psát motivační knihy. Dnes má svoje nakladatelství Motivation-Man. Poslední kniha se jmenuje Ze dna ke hvězdám.
 | Startitup
TV Kosmas

Hvězdně obsazené audio Raději zešílet v divočině

Své hlasy šumavským samotářům propůjčili Igor Bareš, Norbert Lichý, Jana Stryková, David Novotný, Petr Čtvrtníček, Leoš Noha, Vilma Cibulková a Stanislav Šárský. Poslouchat tohle CD například v automobilové zácpě může vést k různých reakcím. Od douglasovské z filmu Volný pád až po hlubokou meditaci nad vlastním životem.