Run & Cook: když jíš, tak běhej, když běháš, nezapomeň jíst

/ tomáš weiss, vojtěch polák

Autorkou knihy Run & Cook je polská výživová poradkyně, sportovkyně tělem i duší Jagoda Podkowská, na receptech se podílel výtečný mladý kuchař a amatérský běžec Michał Toczyłowski. Elegantně vypravenou knihy přiběhl do letenského knihkupectví Kosmas v Praze uvítat na pultech běžec a cyklista Petr Vizina.

Další články

TV Kosmas

Jiří Hájíček - Plachetnice na vinětách

Hájíček přichází s novou knihou, která čtenáře zavede do Prahy a znovu i do jižních Čech, přesněji do Českého Krumlova. Spolu s vysokoškolskou učitelkou literatury Marií, hlavní postavou románu, která přejíždí mezi oběma městy, jako by tápala mezi svou minulostí a budoucností.
 | Čtení spojuje
TV Kosmas

Nejkrásnější české knihy roku 2019

Výsledky soutěže Nejkrásnější české knihy roku 2019, kterou pořádá Památník národního písemnictví a Ministerstvo kultury ČR, byly vyhlášeny netradičně online prostřednictvím videa, které lze zhlédnout na webu. V 55. ročníku soutěže ocenila mezinárodní porota nejkrásnější knihy české produkce celkem v sedmi kategoriích. Několikanásobné ocenění si za originální zpracování knih odnesla nakladatelství Host, Arbor Vitae a Nadační fond 8smička.
 | Památník národního písemnictví
TV Kosmas

Proč se tetovat blbě, když nemusíš!

Není tetování, jako tetování, tatér jako tatér a hygiena jako hygiena. Pokud se nechcete nechat tetovat blbě, nebo se chcete naučit tetovat dobře, mohla by vás tahle kniha zajímat. Kniha Netetuj se blbě od Anety Cibulkové chce informovat - o výběru místa na těle, o bolesti, o péči o nové tetování, co třeba tetování a slunce atd...200 stran čtvercového formátu s barevnými fotografiemi. Kniha podpořená zájemci na Hithitu.