Co si má psychoterapie počít s provokativní Hillmanovou knihou?

/ tomáš weiss, vojtěch polák

Máme za sebou sto let psychoterapie a svět je čím dál horší - tak se jmenuje ta kniha. Je to nějaké obžaloba psychoterapie? Takže je to jasné - nefunguje to? Co si s takovou knihou mají počít obyvatelé světa? A co říká současným psychoterapeutům? Jednoho jsme se zeptali.

Další články

TV Kosmas

The Tap Tap Orchestra na Pohodě

Vychází kniha Lucie Fialové The Tap Tap Orchestra - Řiditel autobusu. Orchestr, který z hendikepovaných muzikantů a zpěváků založil Šimon Ornest, je svého druhu úkaz. Ćerný humor tělesa si nezadá se Sorry. Podívejte se!
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

Kromě Velkého knižního čtvrtku bude 13.10. i Inferno

Podle knihy Dana Browna natočil Ron Howard další film s Tomem Hanksem. Ten se jako symbololog Langdon probouzí v italské nemocnici se ztrátou paměti, přesto ale pátrá, s pomocí samotného Danta, po smrtícím globálním spiknutí.
 | Tomáš Weiss
TV Kosmas

O Praze Noir s Pavlem Mandysem

Vychází čtrnáct původních českých povídek, kde by Praha měla tak či onak vystupovat jako noir kulisa. Co je to noir je trochu nejisté, ale zjednodušeně řečeno - tajemno, tísnivo, drsno, zločin, smůla se lepí na paty. Od Chaima Cigana až po Štěpána Kopřivu, Kateřina Tučková, Petra Soukupová, ale třeba i Petr Šabach nebo Petr Stančík. A na jaře 2017 má kniha vyjít v Americe