Na stejné vlně
Taky jste kdysi v mládí potkala někoho, do koho jste se bláznivě zamilovala, ale pak se vaše cesty rozešly a už jste se nikdy neviděli? A kolikrát vás napadlo, jak by se život vyvíjel, kdybyste měli víc času se poznat?
To vše a ještě víc je obsaženo v této knize, která se četla jedním dechem. Neskutečně jsem vše prožívala s hlavní hrdinkou Grace a moc jsem ji přála ať se správně rozhodne. Ke konci jsem se málem rozbrečela. U mě zatím nejlepší kniha od Alexandry Potter, kterou jsem četla.