Na stejné vlně
Taky jste kdysi v mládí potkala někoho, do koho jste se bláznivě zamilovala, ale pak se vaše cesty rozešly a už jste se nikdy neviděli? A kolikrát vás napadlo, jak by se život vyvíjel, kdybyste měli víc času se poznat?
Krásná kniha,miluju celkově spisovatelku...proto jsem si tuhle knížku koupila a jsem z ní nadšená...Krásně je to vše popsané...a knížku jsem si oblíbila...takže za mě super :)