Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - film a divadlo

Zóna -90%

Originální, lehce provokativní a mimořádně inspirativní zamyšlení nad Tarkovského filmem Stalker.

film a divadlo

Zóna

269 Kč
26 Kč
Vlastníci -10%
Knižní vydání scénáře (přepisu filmových dialogů) s úvodem Petra Fischera provázejí fotografie z filmu i z natáčení, rozhovor s Jiřím Havelkou, jeho mimořádná úvaha o divadle Sametová simulace, přehled jeho dosavadní práce a výběr z diváckých ohlasů.
film a divadlo

Vlastníci

299 Kč
269 Kč
Encyklopedie komiksového filmu -10%
Ucelený přehled filmů a tvůrců, kteří uvedli komiks do kin a na obrazovky. Komiks a film. To jsou dvě média, která k sobě mají blízko jako Deadpool a Spider-Man – na první pohled sdílejí mnoho společných rysů, ale každý se chová úplně jinak.
film a divadlo

Encyklopedie komiksového filmu

499 Kč
449 Kč
O hercích a herectví -10%
Knihu O hercích a herectví píše zkušený divadelník. Spoluzakladatel a první umělecký šéf Činoherního klubu v jeho slavné éře 60. let, autor jedné z nejhranějších českých komedií Tři v tom, dramaturg, režisér a divadelní pedagog.
film a divadlo

O hercích a herectví

240 Kč
216 Kč
Herecké techniky a zdroje herecké tvorby -10%
Příručka pro adepty a studenty herectví.
film a divadlo

Herecké techniky a zdroje herecké tvorby

199 Kč
179 Kč
Diktátoři v kině -10%
Peter Demetz zachycuje pozoruhodný svět kinematografie coby nástroje o oběti propagandy v rukou diktátorů. Přibližuje filmy, které viděli a do jejichž podoby nezřídka zasahovali, režiséry, herce a především herečky, které zbožňovali.
film a divadlo

Diktátoři v kině

349 Kč
314 Kč
Historie klubu Olympik -10%
Kniha „Historie klubu Olympik“ je ohlédnutím za érou big beatových začátků, které se rodily ve známém pražském klubu před šedesáti lety.
film a divadlo

Historie klubu Olympik

499 Kč
449 Kč
Kdokoli -10%
(1x)
Proslulá skladba spisovatele Huga von Hofmannsthal (1874–1929) z počátku 20. století odkazuje daleko hlouběji do minulosti: je v ní zpracován anglický Everyman, moralita z patnáctého století.
film a divadlo

Kdokoli

198 Kč
178 Kč
Encyklopedie akčního filmu -10%
Větší, hlasitější a lepší. To je klasická trojčlenka hollywoodských trháků. Obzvlášť v akčním žánru ale ne vždy platí, že hity s novějším datem výroby trumfnou ty staré.
film a divadlo

Encyklopedie akčního filmu

399 Kč
359 Kč
Estetika dramatického umění -10%
Nová edice klíčového a průkopnického díla české teatrologie, ve kterém Otakar Zich vytvořil první ucelenou teorii divadla.
film a divadlo

Estetika dramatického umění

349 Kč
314 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 60 položek
1 2 3 .. 6 > >>