Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - film a divadlo

Zóna -90%

Originální, lehce provokativní a mimořádně inspirativní zamyšlení nad Tarkovského filmem Stalker.

film a divadlo

Zóna

269 Kč
26 Kč
Herectví a film -10%
Autorka vychází z vlastních dlouholetých zkušeností a čtivým a zajímavým stylem zprostředkuje nejen studentům, ale všem zájemcům o herectví vlastní teoretické poznatky a názory nejen své, ale i významných osobností kinematografie.
film a divadlo

Herectví a film

129 Kč
116 Kč
Jak se dělá film -10%
Každý ví, co je to film. Ale jen málokdo si dokáže dopodrobna představit, jak dlouho trvá natočit běžný celovečerní film a kolik lidí se na tom podílí.
film a divadlo

Jak se dělá film

298 Kč
268 Kč
Lámání Prosperovy hůlky -10%
Publikace významného současného dramatika, šéfdramaturga Divadla na Vinohradech, vysokoškolského pedagoga a divadelního teoretika je určená nejen pro zájemce o dramatickou tvorbu a divadelní dramaturgii, ale i pro ty, kteří o divadle chtějí přemýšlet
film a divadlo

Lámání Prosperovy hůlky

199 Kč
179 Kč
Vlastníci -10%
Knižní vydání scénáře (přepisu filmových dialogů) s úvodem Petra Fischera provázejí fotografie z filmu i z natáčení, rozhovor s Jiřím Havelkou, jeho mimořádná úvaha o divadle Sametová simulace, přehled jeho dosavadní práce a výběr z diváckých ohlasů.
film a divadlo

Vlastníci

299 Kč
269 Kč
Továrna na ''falešné'' sny -10%
Tato kniha je pro opravdové filmové fanoušky, které zajímá práce spojená s napsáním scénáře, natočením a výrobou filmu i jeho financováním a v neposlední řadě s náročnou prací herců.
film a divadlo

Továrna na ''falešné'' sny

269 Kč
242 Kč
Diktátoři v kině -10%
Peter Demetz zachycuje pozoruhodný svět kinematografie coby nástroje o oběti propagandy v rukou diktátorů. Přibližuje filmy, které viděli a do jejichž podoby nezřídka zasahovali, režiséry, herce a především herečky, které zbožňovali.
film a divadlo

Diktátoři v kině

349 Kč
314 Kč
Historie klubu Olympik -10%
Kniha „Historie klubu Olympik“ je ohlédnutím za érou big beatových začátků, které se rodily ve známém pražském klubu před šedesáti lety.
film a divadlo

Historie klubu Olympik

499 Kč
449 Kč
Kdokoli -10%
(1x)
Proslulá skladba spisovatele Huga von Hofmannsthal (1874–1929) z počátku 20. století odkazuje daleko hlouběji do minulosti: je v ní zpracován anglický Everyman, moralita z patnáctého století.
film a divadlo

Kdokoli

198 Kč
178 Kč
Scénování a umění -10%
V pozdní modernitě se požadavek tvořivosti a originality, spojené s vytvářením něčeho nového – požadavek vyhrazený do té doby zejména umění – stal čímsi všeobecně vyžadovaným.
film a divadlo

Scénování a umění

280 Kč
252 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 51 položek
1 2 3 .. 6 > >>