Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - historické stavby, hrady

Hornické památky České republiky -10%
(1x)
Hornictví se zasloužilo nejen o rozvoj mnoha regionů, ale stalo se i zdrojem bohatství celé země a bylo hybatelem technického pokroku. Publikace je zaměřena především na památky hlubinného hornictví.
historické stavby, hrady

Hornické památky České republiky

695 Kč
626 Kč
Karlův most -10%
Duchovní průvodce po jednom z nejkrásnějších mostů na světě odkrývá jak jeho krásu, tak souvislosti víry, historických událostí a osob, díky nimž vznikla úchvatná galerie třiceti soch a sousoší svatých na obou jeho stranách.
historické stavby, hrady

Karlův most

499 Kč
449 Kč
Nejstarší venkovské domy ve východních Čechách -10%
Po vytvoření typologického modelu pozdně středověkého vesnického domu Jiřím Škabradou následovalo v posledních desetiletích objevování značného počtu mimořádně starých vesnických domů, které prohloubilo naše poznávání tzv. lidové architektury...
historické stavby, hrady

Nejstarší venkovské domy ve východních Čechách

830 Kč
747 Kč
Památky jižních Čech 9 -10%
Deváté pokračování sborníku Památky jižních Čech přináší rozsáhlejší studie i drobnější informativní zprávy o pestrém památkovém fondu v Jihočeském kraji.
historické stavby, hrady

Památky jižních Čech 9

Martin Gaži (ed.)
395 Kč
356 Kč
Utajené hrady a zámky III. -10%
Autoři se již potřetí vypravili do rozmanitých koutů Prahy, na břehy Vltavy i dalších toků a vodních ploch, do zakletých areálů a k výstavným palácům; opět Vám slovem a obrazem představí utajené klenoty na nečekaných místech.
historické stavby, hrady

Utajené hrady a zámky III.

279 Kč
251 Kč
Kostel sv. Hypolita ve Znojmě-Hradišti sv. Hypolita -10%
Přehledná publikace představuje široké laické i odborné veřejnosti souhrn poznatků o stavebním vývoji a uměleckých proměnách dnes převahou barokního komplexu proboštství křížovníků s červenou hvězdou na Hradišti sv. Hypolita u Znojma.
historické stavby, hrady

Kostel sv. Hypolita ve Znojmě-Hradišti sv. Hypolita

60 Kč
54 Kč
Panenko Skákavá! -10%
Zvolání „Panenko Skákavá“ je všeobecně rozšířená fráze, která byla po dlouhou dobu bez zjevného vztahu k dnes již zaniklé obci Skoky u Žlutic. Situace se změnila v roce 2006.
historické stavby, hrady

Panenko Skákavá!

229 Kč
206 Kč
Staroměstská radnice -10%

Publikace prochází a připomíná zásadní okamžiky dějin radnice počínající v roce 1338. Samostatnou kapitolu dějin radnice, ale také rozsáhlou, bohatě dokumentovanou kapitolu publikace představuje historie staroměstského orloje a jeho výzdoba.

historické stavby, hrady

Staroměstská radnice

479 Kč
431 Kč
Utajené hrady a zámky II. -10%
Autoři vás opět společně zvou na cestu. Tentokrát (až na výjimky) „jen“ na území hlavního města Prahy, jež je zdánlivě dopodrobna prozkoumané a popsané.
historické stavby, hrady

Utajené hrady a zámky II.

279 Kč
251 Kč
Utajené hrady a zámky I.
Autoři vás už podruhé společně zvou na cestu. Tentokrát (až na výjimky) „jen“ na území hlavního města Prahy, jež je zdánlivě dopodrobna prozkoumané a popsané.
historické stavby, hrady

Utajené hrady a zámky I.

149 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 15 položek
1 2 > >>