Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - fitness a cvičení

Mámy hubnou s námi -20%
Přelomová kniha o shazování váhy od oblíbené autorky „hubnoucích“ bestsellerů a známého sportovce a medailisty z mistrovství Evropy a světa. Publikace obsahuje 90 originálních receptů a 45 jednoduchých cviků.
fitness a cvičení

Mámy hubnou s námi

399 Kč
319 Kč
Kondiční trénink ve sportovních hrách -20%
Kniha je určena především trenérům týmů různých výkonnostních úrovní sportovních her, sportovcům a studentům tělovýchovných fakult i sportovních kurzů.
fitness a cvičení

Kondiční trénink ve sportovních hrách

239 Kč
191 Kč
Cvičení při bolestech zad -20%
Bolesti v zádech jsou jednou z nejčastějších civilizačních chorob. Jejich příčinou je u převážné většiny pacientů svalová nerovnováha jako důsledek pohybové chudosti a stereotypu.
fitness a cvičení

Cvičení při bolestech zad

25 Kč
20 Kč
Silový trénink z pohledu anatomie -20%
Prozkoumejte fyziologii více než 100 základních cvičení, zdokonalte svou techniku a vybudujte si sebevědomé tělo plné síly.
fitness a cvičení

Silový trénink z pohledu anatomie

499 Kč
399 Kč
Jóga z obýváku -20%
Pozvěte si jógu domů a začněte cvičit ještě dnes, třeba v obýváku.
fitness a cvičení

Jóga z obýváku

349 Kč
279 Kč
O bolesti zad -20%
(1x)
Léčení konkrétní nemoci často převažuje nad uzdravováním nemocného. To jsou zcela zásadní myšlenky doktora Jana Hnízdila a fyzioterapeutky Zuzany Baluchové, které představují ve své knize na dnes velmi frekventované problematice bolestí zad.
fitness a cvičení

O bolesti zad

199 Kč
159 Kč
Hormonální jógová terapie - pro ženy -20%
Dinah Rodrigues je jógová terapeutka, která vystudovala filozofii a psychologii na Univerzitě Sao Paulo v Brazílii. Hormonální jógovou terapii vytvořila na základě mnoha let vlastního studia, praktikování a vyučování hathajógy.
fitness a cvičení

Hormonální jógová terapie - pro ženy

458 Kč
366 Kč
Trénuj jako výsadkář -20%
Změňte svůj životní styl a svou fyzičku pomocí efektivního programu majora Sama McGratha – bývalého velitele legendární britské výsadkářské roty Pegasus.
fitness a cvičení

Trénuj jako výsadkář

349 Kč
279 Kč
Uvolňování fascií -20%
Ještě nedávno byly fascie – síť vazivové tkáně rozprostřená po celém těle – považovány pouze za obalové orgány. Díky vědeckým objevům posledních let se však staly středem pozornosti oborů sportování pro zdraví a nauk o pohybu.
fitness a cvičení

Uvolňování fascií

368 Kč
294 Kč
Žijte jógu 2. Hledání harmonie -20%
(1x)
Žijte jógu není jen heslo, které je názvem knížky. Je to životní postoj založený na vědomé práci se sebou za pomoci nejrůznějších technik jógy – jak mentálních, tak fyzických.
fitness a cvičení

Žijte jógu 2. Hledání harmonie

490 Kč
392 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 35 položek
1 2 3 4 > >>