Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní
biologie

Dopamin - 10%
Proč jsme tak posedlí věcmi, po nichž toužíme, ale po jejich dosažení o ně rychle ztratíme zájem? Jak to, že se vášeň tak rychle mění ve lhostejnost? Z jakého důvodu tolik lidí upadá do pasti závislostí?
biologie
Ukázky

Dopamin

399 Kč
359 Kč
Tajný život stromů
(4x)

Německý bestseller Tajný život stromů se již druhým rokem drží na žebříčku nejprodávanějších knih a získává si nadšené čtenáře ve stále více zemích. Les je pro mnohé z nás vytouženým místem odpočinku. Je synonymem ticha a nedotčené přírody.

biologie
Ukázky

Tajný život stromů

332 Kč
S hlavou v oblacích
(1x)
Asi každý se někdy zasnil, jaké by to bylo roztáhnout křídla a vznést se do vzduchu jako pták. Ale jak vlastně ptáci létají? A co netopýři nebo motýli? K čemu je některým savcům či plazům schopnost plachtit? ...
biologie
Ukázky

S hlavou v oblacích

449 Kč
Kudy plyne Vltava
Kniha představuje zatím nejobsáhlejší přírodovědnou monografii naší národní řeky a nechybí v ní kapitoly věnované dějinám. Kniha popisuje řeku jako jeden organismus propojený geologickými i biologickými procesy a obklopený minulostí naší krajiny.
biologie

Kudy plyne Vltava

539 Kč
O parazitech a lidech - 10%

Tato kniha je o parazitech… a lidech, samozřejmě. Hned na úvod si musíme něco ujasnit: tato planeta je planetou parazitů a parazitický způsob života je nejrozšířenější životní strategií na Zemi.

biologie

O parazitech a lidech

469 Kč
422 Kč
Zaříkávač zvířat
Hluboko v šumavských hvozdech, na česko-německém pomezí, uprostřed lesa poblíž Bodenmais žije člověk, který dokáže komunikovat se zvířaty.Lesní muž s medvědí postavou, plnovousem, v zeleném plstěném klobouku a často i s veverkou nebo kunou na rameni.
biologie
Ukázky

Zaříkávač zvířat

404 Kč
Rostliny a lidský mozek
(1x)
Knia si dala za úkol popsat, nejen jak na nás z hlediska farmakologie nebo psychofarmakologie působí chemické látky odvozené z rostlin a hub, ale zejména proč tomu tak je. K čemu to je rostlině dobré?
biologie

Rostliny a lidský mozek

528 Kč
Jak se dělá evoluce
Cílem knihy je představit současnou evoluční biologii jako živý, bouřlivě se rozvíjející obor, založený nikoli na planých spekulacích, ale na exaktním, a přesto dobrodružném výzkumu.
biologie

Jak se dělá evoluce

539 Kč
Tajemství těla
Představte si, že budeme dlouho dopředu vědět, s jakou pravděpodobností se u nás vyvine rakovina, že budeme mít k dispozici personalizované poznatky o svých genech, orgánech a buňkách.
biologie

Tajemství těla

313 Kč
Továrna na hovínka
Při prohlídce zvláštní továrny na hovínka se dozvíte, jak důležité jsou všechny její části, které zpracují všechno, co sníte.
biologie

Továrna na hovínka

269 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 52 položek
1 2 3 .. 6 > >>