Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní - filosofie a náboženství

Moudrost mnicha -20%
(1x)

Úspěšný švédský ekonom se jednoho dne rozhodl zbavit se veškerého majetku a odejít do kláštera.  Björn Lindeblad měl v mládí život skvěle a jasně nalinkovaný: studia na prestižní švédské vysoké škole, odkud ho jako ekonomického experta už během posledním ročníku rekrutuje mezinárodní finanční skupina.

filosofie a náboženství

Moudrost mnicha

219 Kč
175 Kč
Mytologie Slovanů -20%
(1x)
Kniha představuje jedinečný pokus o rekonstrukci slovanské mytologie a slovanského náboženství. Giesztor v ní zkoumá panteon slovanských bohů, rituály spojené s jejich uctíváním, včetně střetávání se slovanských náboženství s křesťanstvím.
filosofie a náboženství

Mytologie Slovanů

239 Kč
191 Kč
Vědění pro nejisté časy -20%
Vědění pro nejisté časy vám neslíbuje univerzální klíč ani skálopevné životní jistoty.
filosofie a náboženství

Vědění pro nejisté časy

212 Kč
170 Kč
Čtyři vznešené pravdy -20%
Čtyři vznešené pravdy - pravda o strasti, pravda o původu strasti, pravda o zániku strasti a pravda o cestě vedoucí k zániku - byly prvním kázáním, které Buddha vyslovil po svém osvícení.
filosofie a náboženství

Čtyři vznešené pravdy

140 Kč
112 Kč
Dějiny filosofie -20%
Dějiny filosofie jasně a stručně ve svém druhém, výrazně rozšířeném vydání přinášejí oproti prvnímu vydání v r. 2008 znatelně obsahově obohacené kapitoly týkající se indické, antické a křesťanské filosofie.
filosofie a náboženství

Dějiny filosofie

359 Kč
287 Kč
Druhá derivace touhy III. -20%
Třetí kniha trilogie úvah Druhá derivace touhy nadčasově komentuje události, které se během našich životů dotýkaly nás všech.
filosofie a náboženství

Druhá derivace touhy III.

168 Kč
134 Kč
Muž, který miloval racky -20%
V knize Muž, který miloval racky Osho netradičním způsobem podrobně rozebírá devět příběhů z dávných tradic zenu, taoismu, křesťanství a judaismu.
filosofie a náboženství

Muž, který miloval racky

170 Kč
136 Kč
O Bohu a pelikánech -20%
Kniha O Bohu a pelikánech se v českém prostředí objevuje po více než třiceti letech od jejího původního vydání coby vlaštovka environmentální a feministické teologie.
filosofie a náboženství

O Bohu a pelikánech

199 Kč
159 Kč
Eseje -20%
Nejvýznamnější dvě Eseje (Občanská neposlušnost a Život bez zásad) Henry David Thoreaua, sepsané před více jak sto sedmdesáti lety (platné stejně tak dnes jako tehdy), přinášejí jedinečný pohled do duše, naslouchající výlučně zákonu svědomí.
filosofie a náboženství

Eseje

195 Kč
156 Kč
Legenda o Antikristu -20%
Vladimír Solovjov (1853–1900), významná osobnost mezináboženského dialogu, autor mnoha filosofických a teologických děl, s dalekosáhlým vlivem na současníky i následné generace píše slavné Tři rozhovory, ve kterých je zahrnutá Legenda o Antikristu.
filosofie a náboženství

Legenda o Antikristu

90 Kč
72 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 75 položek
1 2 3 .. 8 > >>