Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - křesťanství

Rozhoduj se jako jezuita -10%

Denně stojíme před množstvím pro náš život méně nebo více důležitých rozhodnutí. Vždy bychom se ale chtěli rozhodnout správně. Co to ale vlastně je správné rozhodnutí?

křesťanství

Rozhoduj se jako jezuita

228 Kč
205 Kč
Panství kříže -10%
Tom Holland ve své knize kreslí na širokém plátně obraz křesťanství coby nejtrvalejšího a nejvlivnějšího odkazu antiky, na kterém je vystavěn celý západní svět.
křesťanství

Panství kříže

699 Kč
629 Kč
Opice Boží -10%
Kniha „mistra pera“ Maxe Kašparů je sice vzhledem tak prostá a útlá, ale obsahově bohatá na životní příběhy, osobní zkušenosti, srozumitelnou víru, a především nepřehlédnutelnou radost ze života.
křesťanství

Opice Boží

150 Kč
135 Kč
Křesťanství a homosexualita -10%
(1x)
Kniha se opírá jak o desítky dobře dokumentovaných položek literatury vyjadřující homosexuální a křesťanské postoje, tak o práce odborníků (teologů, historiků, sociologů, antropologů, etnologů apod.) k tomuto tématu.
křesťanství

Křesťanství a homosexualita

199 Kč
179 Kč
Mnišské srdce -10%

Tato kniha přenáší sílu a moudrost mnišské duchovní tradice do jednadvacátého století. Sestra Joan se opírá o svatého Benedikta, který již v šestém století usiloval o morální integritu tváří v tvář pohanskému Římu.

křesťanství

Mnišské srdce

398 Kč
358 Kč
Biblické příběhy -10%
Starý jako Metuzalém, silný jako Samson, moudrý jako Šalamoun – zcela běžně užíváme přirovnání, jež pramení z Bible.
křesťanství

Biblické příběhy

299 Kč
269 Kč
Klaun si povídá s Bohem -10%
(3x)
Jiří Suchý je člověk mnoha profesí. Zpěvák, divadelník, básník a výtvarník, kterého zná u nás snad každý. Ne každý ale ví, že jeho hudební kariéra, jak sám říká, začala v pražském kostele svaté Anežky České, kde jako malý hoch ministroval.
křesťanství

Klaun si povídá s Bohem

250 Kč
225 Kč
Klaun to zkouší znovu -10%
(2x)
Kníha Klaun si povídá s Bohem vyvolala okamžitě po vydání mimořádný zájem čtenářů a autor obdržel celou řadu ohlasů. Po několika letech se Jiří Suchý k tématu vrací a zpracoval řadu svých postřehů do volného pokračování s názvem Klaun to zkouší znovu
křesťanství

Klaun to zkouší znovu

250 Kč
225 Kč
Nevyžádané rady mládeži -10%
(2x)
Z úvodu: Milí mladí lidé. Moc se omlouvám. Tahle knížka je tak trochu kulometná palba. Nebo spíš kobercový nálet. Moc se omlouvám všem nevinným. Ano, velmi si vážím všech katolických aktivit, moc si vážím ...
křesťanství

Nevyžádané rady mládeži

198 Kč
178 Kč
Slovník biblické ikonografie -10%
(1x)
Slovník má zájemci o výtvarné umění pomoci "číst" biblické náměty a porozumět jejich vývoji v dějinách umění. Do slovníku byla vedle osob a událostí Starého a Nového zákona zařazena ikonografická hesla související s biblickou výpovědí.
křesťanství

Slovník biblické ikonografie

375 Kč
338 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 56 položek
1 2 3 .. 6 > >>