Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - křesťanství

Konkláve -10%
Volbu papeže, Kristova zástupce a následovníka apoštola Petra na jeho stolci, provázely v dějinách mnohé problémy. Jak zajistit, aby se na tento akt volitelé v klidu soustředili, jednali podle nejlepšího svědomí a pokud možno bez průtahů?
křesťanství

Konkláve

297 Kč
267 Kč
Chonrad Stoeckhlin a „noční houf“ . Příběh z raného novověku -10%
V knize Chonrad Stoeckhlin a noční houf autor líčí příběh dvou pastýřů z konce 18. století, kteří si navzájem slíbili, že pokud jeden z nich zemře, přijde druhého navštívit a bude mu podrobně vyprávět o posmrtném životě.
křesťanství

Chonrad Stoeckhlin a „noční houf“ . Příběh z raného novověku

248 Kč
223 Kč
Neznámá evangelia -10%
Jako "apokryfní" nazýváme texty, jež nebyly zařazeny do biblického kánonu, často pro svůj pozdější původ, většinou však pro odchylný výklad nejstarších křesťanských tradic.
křesťanství

Neznámá evangelia

Jan A. Dus (ed.), Petr Pokorný (ed.)
499 Kč
449 Kč
Mytologie Slovanů -10%
(1x)
Kniha představuje jedinečný pokus o rekonstrukci slovanské mytologie a slovanského náboženství. Giesztor v ní zkoumá panteon slovanských bohů, rituály spojené s jejich uctíváním, včetně střetávání se slovanských náboženství s křesťanstvím.
křesťanství

Mytologie Slovanů

348 Kč
313 Kč
Augustin z Hipponu -10%
(2x)
Životopis jednoho z nejvýznamnějších křesťanských myslitelů – sv. Augustina.
křesťanství

Augustin z Hipponu

498 Kč
448 Kč
Malé dějiny křesťanského myšlení -73%
Beinertova kniha prezentuje všechna hlavní témata křesťanství: jeho zrození, rozvoj a rozšíření církve, významné teologické osobnosti, klíčové rysy křesťanského myšlení, originální přínos křesťanské kultury i hlavní teologické a etické koncepty.
křesťanství

Malé dějiny křesťanského myšlení

389 Kč
105 Kč
Evangelium „neznámého“ boha -10%
(1x)
Třetí, novými texty doplněné a přepracované vydání raně křesťanských textů nalezených v Nag Hammadí, které mění tradiční pohled na vznik křesťanství, postavu Ježíše Krista a počátky katolické církve.
křesťanství

Evangelium „neznámého“ boha

Jan Kozák (ed.)
390 Kč
351 Kč
Dialog -10%
Čtvrté vydání klasického díla dominikánské duchovní školy, v níž se protíná teologie s mystikou. Překlad byl revidován podle kritického vydání J. Cavallini
křesťanství

Dialog

420 Kč
378 Kč
Nižší klérus na Moravě v 18. století mezi stavem a profesí -10%
(1x)
Monografie poskytuje ucelený pohled na profesní život a sociálně-ekonomické poměry kléru v 18. století, a zaplňuje tak citelnou mezeru v poznání dějin společnosti českých zemí v raném novověku.
křesťanství

Nižší klérus na Moravě v 18. století mezi stavem a profesí

390 Kč
351 Kč
Krypta

Opomíjená tradice jako inspirace pro současnou církev Tradice církevního života se v jednotlivých zemích a později i světadílech utvářely už od doby apoštolské. Některé přetrvaly staletí, jiné zanikly, přestože mnohdy uchovávaly vzácné hodnoty.

křesťanství

Krypta

169 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 113 položek
1 2 3 .. 12 > >>