Nejprodávanější e-knihy za posledních 14 dní - poezie

Bóje -20%
Patnáctá sbírka „žijícího klasika“ české poezie Víta Slívy koncentruje kvality mélického básnictví tak, jak je bard z Boudy svou tvorbou ztělesňuje: myšlenkovou pronikavost v uchopování, rozžíhání a zastavování životní zkušenosti, otevřenost v citlivosti a melodickou, jazykovou a vyjadřovací…
poezie

Bóje

140 Kč
112 Kč
Plamen -20%
Sbírka písňových textů, básní a deníkových záznamů Leonarda Cohena nazvaná Plamen sice vyšla až po autorově smrti, na jejím uspořádání se však velký kanadský písničkář a básník výrazně podílel.
poezie

Plamen

239 Kč
191 Kč
Oheň tvých blízkostí -20%
Autor je francouzský básník žijící v Praze. Jeho prvotina Oheň tvých blízkostí vychází dvojjazyčně, v češtině a francouzském originálu. Ve svých básních klade důraz na práci s jazykem a hledá to, co se nachází za hranicemi bytí.
poezie

Oheň tvých blízkostí

173 Kč
138 Kč
Po nás ať přijde potopa -20%
Básnická sbírka je jedním z nejznámějších děl Františka Gellnera. Gellner je silně ovlivněn moderními literárními směry (především dekadencí a symbolismem) a ve své sbírce kritizuje téměř vše, a to způsobem doposud neslýchaným.
poezie

Po nás ať přijde potopa

49 Kč
39 Kč
Radosti života -20%
Klasická kniha českého anarchisty. Třicet pět básní různé tematiky a žánru. Reagují na falešnou dobovou morálku, na dobové pokrytecké maloměšťáctví.
poezie

Radosti života

49 Kč
39 Kč
Google poezie: Básně z vyhledávače -20%
(1x)
GOOGLE POEZIE je internetový projekt zaměřený na hledání poezie ve výsledcích takzvaného našeptávače googlovského vyhledávání. Jeho základem je facebooková stránka, již v březnu 2013 spustili Tomáš Miklica a Daniel Poláček.
poezie

Google poezie: Básně z vyhledávače

49 Kč
39 Kč
Rýmy paní Meluzíny -20%
Nápadité a vtipně ilustrované básničky o počasí
poezie

Rýmy paní Meluzíny

169 Kč
135 Kč
Ženský -20%
(1x)
Henry Chinaski, Bukowského alter ego, se v románu Ženský objevuje v roli stárnoucího uznávaného spisovatele, a jak už napovídá sám název, prochází celou řadou vztahů s příslušnicemi opačného pohlaví (adjektivum "něžný" v tomto případě není na místě).
poezie

Ženský

198 Kč
158 Kč
Deník haiku 2 -20%
Na první pohled by se spojení "spoluobjevitel Největšího Čecha" a "stará japonská básnická forma" mohlo zdát poněkud fantaskním. Ovšem pro umělce Čepelkova rozpětí není nic nemožné.
poezie

Deník haiku 2

135 Kč
108 Kč
Kašpárek v rohlíku -20%

Devět ilustrovaných příběhů ze života Kašpárka v rohlíku od jeho narození po současnost. Dospěláci mohou číst nahlas, děti v duchu, předškolní piškoti prohlížet. VELIKOST SOUBORU PDF JE 23 MB

poezie

Kašpárek v rohlíku

198 Kč
158 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 11 položek
1 2 > >>