Nejprodávanější Kniha za posledních 14 dní - cizojazyčná

Troubled Blood -20%
A breathtaking, labyrinthine epic, Troubled Blood is the fifth Strike and Robin novel and the most gripping and satisfying yet.
cizojazyčná

Troubled Blood

499 Kč
399 Kč
Království -20%
(1x)
Dva bratři. Jedno království. Nespočet tajemství. Do zapadlé vsi v norských horách se z ciziny vrací zdejší rodák Carl Opgard a přiváží s sebou návrh na výstavbu luxusního wellness hotelu.
cizojazyčná

Království

449 Kč
359 Kč
Černá skříňka -20%
Sociolog Alexander Gideon a jeho bývalá žena Ilana začínají s odstupem sedmi let luštit obsah „černé skříňky" svého rozpadlého manželství. Chtějí zjistit, proč ztroskotal jejich kdysi vášnivý, ale nevyrovnaný vztah.
cizojazyčná

Černá skříňka

329 Kč
263 Kč
Krtek a autíčko -20%
Krtek pozoruje rušnou silnici a projíždějící auta se mu moc líbí. Velmi si přeje autíčko; snaží se ho sám sestavit, ale přes veškerou snahu auto pořád nejede.
cizojazyčná

Krtek a autíčko

249 Kč
199 Kč
Svědectví -20%
(4x)
Když se za Fredovou na konci Příběhu služebnice zabouchly dveře dodávky, neměli čtenáři ani ponětí, zda ji čeká svoboda, vězení, nebo smrt. Ale kdo si počkal, ten se po pětatřiceti letech napětí dočkal Svědectví.
cizojazyčná

Svědectví

448 Kč
358 Kč
Táta a já -20%

Pro všechny holčičky a jejich táty. "Táta umí vyprávět ty nejlepší příběhy. Chrání mě před příšerami, které číhají pod postelí. S tátou se dokážu i dotknout hvězd."

cizojazyčná

Táta a já

229 Kč
183 Kč
Saturnin -20%
(1x)
Nové vydání slavné humoristické knihy, která pobavila již několik generací čtenářů, je podle ankety Kniha mého srdce vítězem u českých čtenářů, tentokrát doplnil barevnými ilustracemi Adolf Born.
cizojazyčná

Saturnin

399 Kč
319 Kč
The World's Worst Parents -20%
Millions of young readers have loved the World’s Worst Children tales and revelled in the World’s Worst Teachers with their delightfully dreadful deeds – now prepare for…THE WORLD’S WORST PARENTS! From the phenomenally bestselling David Walliams
cizojazyčná

The World's Worst Parents

390 Kč
312 Kč
Ascher: The Mad Silkman -20%
Ascher - although the name and the brand are entirely unknown in the Czech Republic, in Western Europe they have been synonymous with fine textile design for more than seventy years.
cizojazyčná

Ascher: The Mad Silkman

1 490 Kč
1 192 Kč
Starfell: Willow Moss and the Lost Day -20%
Misfit witch Willow Moss holds the fate of the magical world of Starfell in her rather unremarkable hands . . .
cizojazyčná

Starfell: Willow Moss and the Lost Day

349 Kč
279 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 30 položek
1 2 3 > >>