Nejprodávanější knihy za posledních 14 dní - cizojazyčná

Vedle mne jste všichni básníci -10%
Monografie věnovaná jednomu z prokletých básníků sestává z detailních biografických údajů, podložených korespondencí a svědectvím současníků.
cizojazyčná

Vedle mne jste všichni básníci

299 Kč
269 Kč
The Cremator (paperback) -10%
Groteskní novela Spalovač mrtvol (1967) je psychologickým dramatem, příběhem o muži, který svou práci chápe jako poslání a který v přesvědčení, že činí dobro, ničí své nejbližší. Příběh z doby mnichovské dohody a holocaustu.
cizojazyčná

The Cremator (paperback)

280 Kč
252 Kč
22 böhmische Legenden -15%
Tato kniha nabízí čtenáři mnohem víc, než pouhý přehled nejkrásnějších míst v Čechách. Magie každého z nich je však skrytá, nenalistujete ji v žádném průvodci. Čtení v němčině.
cizojazyčná

22 böhmische Legenden

330 Kč
281 Kč
Černá skříňka -10%
(1x)
Sociolog Alexander Gideon a jeho bývalá žena Ilana začínají s odstupem sedmi let luštit obsah „černé skříňky" svého rozpadlého manželství. Chtějí zjistit, proč ztroskotal jejich kdysi vášnivý, ale nevyrovnaný vztah.
cizojazyčná

Černá skříňka

329 Kč
296 Kč
Dokkaebi: Vicious Spirits -10%

New romance and dangers abound in this companion to the crowd-pleasing Wicked Fox.

After the events of Wicked Fox, Somin is ready to help her friends pick up the pieces of their broken lives and heal. But Jihoon is still grieving the loss of his g

cizojazyčná

Dokkaebi: Vicious Spirits

289 Kč
260 Kč
Dva v srdci -10%
Lydia a Freddie. Freddie a Lydia. Jsou spolu víc než deset let a ona je přesvědčená, že jejich lásku nemůže nic zničit. Brzy ale zjistí, jak moc se plete…
cizojazyčná

Dva v srdci

389 Kč
350 Kč
Ikabog -10%
(2x)

Napínavý pohádkový příběh plný naděje, s ilustracemi českých dětí.

Království jménem Přehršlánie bývalo nejšťastnější na světě. Oplývalo spoustami zlata, zdejší král měl nejkrásnější knír ze všech a po místních dobrotách lidé tančili blahem.

cizojazyčná

Ikabog

349 Kč
314 Kč
Krtek a autíčko -10%
Krtek pozoruje rušnou silnici a projíždějící auta se mu moc líbí. Velmi si přeje autíčko; snaží se ho sám sestavit, ale přes veškerou snahu auto pořád nejede.
cizojazyčná

Krtek a autíčko

249 Kč
224 Kč
Piranesi -10%

The spectacular new novel from the bestselling author of JONATHAN STRANGE & MR NORRELL, 'one of our greatest living authors' New York Magazine

Piranesi lives in the House. Perhaps he always has.

cizojazyčná

Piranesi

449 Kč
404 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 49 položek
1 2 3 .. 5 > >>