Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - severská detektivka

Poprava -10%
(1x)
Nedaleko prezidentského sídla Bessastadir je na místě bývalého popraviště nalezen oběšený muž.
severská detektivka

Poprava

399 Kč
359 Kč
Vlaštovka, kočka, růže, smrt -10%
(4x)
Spojitost mezi škrtičovými oběťmi je velmi slabá. Když bývalý komisař Van Veeteren neochodně opustí bezpečí svého antikvariátu, aby se zase jednou utkal s poslem smrti, objeví vzorec se silnými vazbami na svět knih.
severská detektivka

Vlaštovka, kočka, růže, smrt

389 Kč
350 Kč
Temná zákoutí -10%
V jednom bytě je nalezena mrtvola osamělého starého muže. Na stole leží výstřižky z novin, jež se týkající případu vraždy, k níž došlo za druhé světové války. Tehdy kdosi zardousil mladou dívku a její tělo ukryl u Národního divadla v Reykjavíku.
severská detektivka

Temná zákoutí

329 Kč
296 Kč
Zadní pokoj -10%
Na chatě bývalého ministra zdravotnictví a zahraničí Bernharda Clausena se našla pozůstalost neslučitelná s obrazem bezúhonného politika.
severská detektivka

Zadní pokoj

399 Kč
359 Kč
Na velké planině -91%
(3x)
Na rozlehlé planině Ölandu odpočívají mrtví válečníci zdoby bronzové, připravení vstát, když je někdo vyruší. Plochou krajinou vybíhají do neznáma kondiční běžci a střetávají se s unavenými bloudícími turisty.
severská detektivka

Na velké planině

279 Kč
26 Kč
Druhý život pana Roose -10%
(2x)
Když bylo Antemu Valdemaru Roosovi dvanáct let, spáchal jeho otec sebevraždu. Valdemar od té doby vytrvale volil v sázkové kanceláři stejnou kombinaci čísel.
severská detektivka

Druhý život pana Roose

399 Kč
359 Kč
Království -10%
(3x)
Dva bratři. Jedno království. Nespočet tajemství. Do zapadlé vsi v norských horách se z ciziny vrací zdejší rodák Carl Opgard a přiváží s sebou návrh na výstavbu luxusního wellness hotelu.
severská detektivka

Království

449 Kč
404 Kč
Síť
(10x)
Kriminální román trojnásobného držitele ceny Bästa svenska kriminalroman (Nejlepší švédský krimiromán). Když se Janek Mitter jednoho rána probudí s příšernou kocovinou, najde svou ženu zavražděnou ve vaně. Sám si je jistý, že není vrah ...
severská detektivka

Síť

89 Kč
Osamělí -10%
(1x)
Všechno začíná v roce 1969. Během studií v Uppsale se spřátelí šestice mladých lidí. Pořídí si autobus a vyrazí s ním na cestu do východní Evropy. Tento zpočátku bezstarostný výlet jim však přinese zážitky, které je navždy poznamenají.
severská detektivka

Osamělí

399 Kč
359 Kč
1793. Vlk a dráb -10%
(7x)
Spletitý svět temného Stockholmu na sklonku 18. století si rychle zamilovali čtenáři po celém světě včetně Německa, Velké Británie či USA. Zacpěte si nos, otevřete oči a ponořte se do stoky zločinu!
severská detektivka

1793. Vlk a dráb

398 Kč
358 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 76 položek
1 2 3 .. 8 > >>