Nejprodávanější tituly - prosinec 2008

Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky -10%
(1x)
Ilustrovaná knížka od autora série o prevítech (Prevítem snadno a rychle, Prevítovy první krůčky a Další prevít? Jen to ne!) je plná nečekaných i legračních námětů, jak zvládat další generaci ve vaší rodině.

Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky

159 Kč
143 Kč
Román pro muže -10%
Román pro muže je dvacátou knihou Michala Viewegha. Možná proto je nejen knihou o ženském zklamání ze světa řízeného přestárlými kluky, ale také bilancující, mnohdy až sebeironickou reflexí úspěšného spisovatelství.

Román pro muže

229 Kč
206 Kč
Jak na prevíta. Rady pro tatínky -10%
Tahle šikovná knížečka plná stručných a neobvyklých tipů vám se vším poradí, počínaje tím, jak se zavděčit své partnerce, až po to, jak si vytvořit pouto s dítětem.

Jak na prevíta. Rady pro tatínky

159 Kč
143 Kč
Jak na prevíta. Rady pro maminky -10%
Tahle šikovná ilustrovaná knížečka od autora série o prevítech (Prevítem snadno a rychle, Prevítovy první krůčky a Další prevít? Jen to ne!) je plná nečekaných tipů, jak zvládnout svoji rozrůstající se rodinu – a jak se přizpůsobit novému životu.

Jak na prevíta. Rady pro maminky

159 Kč
143 Kč
Kouzelný kalendář -15%
(4x)
Dramatizace knihy slavného norského autora (např. Sofiin svět). V hlavních rolích Marek Eben, Tobiáš Vacek Libuše Šafránková, Josef Abrhám, Josef Somr. Hudba a texty písní Marek Eben. Vychází ve formátu CD-audio na třech discích.

Kouzelný kalendář

349 Kč
297 Kč
Hovno hoří -10%
(2x)
Cesta do Paříže a nepohodlný autobus plný povykujících dětí. Zatímco holky se rozplývají nad krásou plyšáka, dva obrýlení kluci vedle smrtelně vážně řeší otázku, jestli hovno hoří. Vesmíry oddělené úzkou uličkou.

Hovno hoří

269 Kč
242 Kč
Spolčení hlupců -15%
(43x)
Pulitzerovou cenou oceněný, dnes již kultovní, humoristicko-satirický román z barvitého prostředí New Orleansu.

Spolčení hlupců

298 Kč
253 Kč
Kmotr Mrázek II. -10%
(2x)
Volné pokračování strhujícího příběhu o vládci českého podsvětí Františku Mrázkovi, jehož zabil nájemný vrah v roce 2006.

Kmotr Mrázek II.

329 Kč
296 Kč
Nová velká kniha etikety -10%
Kniha je univerzálním průvodcem různými společenskými událostmi. Seznamuje čtenáře se všemi formami společenského styku, se správným řešením společenských situací, s pravidly jednání jak doma, tak v cizině.

Nová velká kniha etikety

449 Kč
404 Kč
Prevítem snadno a rychle -10%
(13x)
Tato úsměvná kniha otevře oči všem rodičům, kteří považují miminka za roztomilá a bezbranná. Teprve díky ní pochopíte, že každé dítě je od narození především prevít, a že je potřeba být stále ve střehu a nepodléhat jeho lstivě roztomilým úsměvům.

Prevítem snadno a rychle

169 Kč
152 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>