Nejprodávanější tituly - prosinec 2008

Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky -10%
(1x)
Ilustrovaná knížka od autora série o prevítech (Prevítem snadno a rychle, Prevítovy první krůčky a Další prevít? Jen to ne!) je plná nečekaných i legračních námětů, jak zvládat další generaci ve vaší rodině.

Jak na prevíta. Rady pro babičky a dědečky

159 Kč
143 Kč
Jak na prevíta. Rady pro tatínky -10%
Tahle šikovná knížečka plná stručných a neobvyklých tipů vám se vším poradí, počínaje tím, jak se zavděčit své partnerce, až po to, jak si vytvořit pouto s dítětem.

Jak na prevíta. Rady pro tatínky

159 Kč
143 Kč
Jak na prevíta. Rady pro maminky -10%
Tahle šikovná ilustrovaná knížečka od autora série o prevítech (Prevítem snadno a rychle, Prevítovy první krůčky a Další prevít? Jen to ne!) je plná nečekaných tipů, jak zvládnout svoji rozrůstající se rodinu – a jak se přizpůsobit novému životu.

Jak na prevíta. Rady pro maminky

159 Kč
143 Kč
Laskavé bohyně -10%
Monumentální a strhující román je koncipován jako fiktivní memoáry důstojníka SS Maximiliena Aueho. Provede nás několika různými dějišti druhé světové války, na frontu, do okupovaných oblastí i do zázemí. Za knihu autor záskal prestižní Goncourtovu cenu.

Laskavé bohyně

699 Kč
629 Kč
Muž, který sázel stromy -10%
(5x)
Když byl Giono v roce 1953 požádán vydavatelem časopisu Reader’s Dígest, aby napsal příběh o nejpozoruhodnějším člověku, s nímž se kdy setkal, poslal mu tuto povídku, kterou chtěl vzbudit zájem o zalesňovací program.

Muž, který sázel stromy

199 Kč
179 Kč
Kouzelný kalendář -15%
(4x)
Dramatizace knihy slavného norského autora (např. Sofiin svět). V hlavních rolích Marek Eben, Tobiáš Vacek Libuše Šafránková, Josef Abrhám, Josef Somr. Hudba a texty písní Marek Eben. Vychází ve formátu CD-audio na třech discích.

Kouzelný kalendář

349 Kč
297 Kč
Spolčení hlupců -10%
(10x)
Humoristické veledílo Johna Kennedyho Toola Spolčení hlupců si svůj název i štiplavý humor vypůjčuje u Jonathana Swifta a obohacuje jej o surrealistický rozměr americké grotesky a výraznou neworleanskou příchuť.

Spolčení hlupců

398 Kč
358 Kč
Koncept kontinua -15%
(21x)
Autorka ve své světově proslulé knize vysvětluje, jak je potřeba zacházet s našimi dětmi, aby z nich vyrostly spokojení a samostatní lidé, kteří si nepotřebují „léčit“ své deprivace z dětství.

Koncept kontinua

198 Kč
168 Kč
Stopařův průvodce Galaxií 2. - Restaurant na konci vesmíru -15%
(9x)
Druhá část bravurní parodie na sci-fi, která je dnes již klasickým dílem.

Stopařův průvodce Galaxií 2. - Restaurant na konci vesmíru

198 Kč
168 Kč
Harry Potter a relikvie smrti -10%
(6x)
Věrní kamarádi Harry, Ron a Hermiona do posledního ročníku bradavické školy nenastoupí.

Harry Potter a relikvie smrti

549 Kč
494 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>