Nejprodávanější knihy v roce 2018 - komiksy

Zatím dobrý -10%
(1x)
Je to největší příběh studené války. Pětice mladíků s pistolemi se postavila po zuby ozbrojené dvacetitisícové armádě východoněmecké Volkspolizei a prostřílela se do svobodného Západního Berlína. Příběh bratří Mašínů a jejich rodiny vyprávěl spisovat
komiksy

Zatím dobrý

498 Kč
448 Kč
Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství -10%
Publikace vychází u příležitosti 80. výročí vzniku slavného komiksu o Rychlých šípech.
komiksy

Rychlé šípy a jejich úžasná nová dobrodružství

359 Kč
323 Kč
Záhady kvantového světa -10%
Komiks, který vám objasní základy kvantové fyziky od známého francouzského vědce T. Damoura.
komiksy

Záhady kvantového světa

398 Kč
358 Kč
Vzduch je naše moře -20%
(1x)
Publikace si dává za cíl zmapovat komiksovou formou osudy lidí, kteří se zasloužili o rozvoj našeho letectví. Osudy jednotlivých aktérů jsou vždy doplněny historickým úvodem do děje.
komiksy

Vzduch je naše moře

798 Kč
638 Kč
Nick Cave, Mercy on Me -10%
Musiker, Schriftsteller, Schauspieler, Crooner – Nick Cave ist Kult. Reinhard Kleist hat sich der realen Figur angenommen und spielt in "Nick Cave - Mercy on me" mit Leben und Werk des Ausnahmekünstlers und schafft eine einzigartige Erzählung.
komiksy

Nick Cave, Mercy on Me

691 Kč
622 Kč
Svět Edeny-  limitovaná edice -10%
Moebius (vlastním jménem Jean Giraud) byl jednou z nejjasnějších hvězd francouzského komiksu, jestli ne tou nejjasnější vůbec. Mnoho děl vytvořil ve spolupráci s jinými významnými osobnostmi, méně jich je zcela autorskými díly.
komiksy

Svět Edeny- limitovaná edice

998 Kč
898 Kč
Řeka -10%
(2x)
Čtvero ročních období a čtyři příběhy odehrávající se na břehu jedné řeky, které v jejich pomíjivosti a kráse zachytil italský malíř Alessandro Sanna.
komiksy

Řeka

345 Kč
311 Kč
Lady Mechanika: Tabule osudů - limitovaná edice -10%
Lady Mechanika řeší nový případ, který ji zavede až do srdce černého kontinentu, do Afriky. Právě tam se vypravila vědecká expedice hledat ztracené město sumerského boha Enkiho, ve kterém se má podle bájí nalézat Tabule osudu.
komiksy

Lady Mechanika: Tabule osudů - limitovaná edice

598 Kč
538 Kč
Šílená ze Sacré-Coeur -10%
Alain Mangel vyráží za neslýchaným dobrodružstvím za hranicemi morálky a zdravého rozumu a jeho průvodkyní bude právě Šílená od Sacré-Coeur...
komiksy

Šílená ze Sacré-Coeur

598 Kč
538 Kč
TGM -10%
Tomáš Garrigue Masaryk ve stostránkovém životopisném komiksu vzniká k příležitosti 80. výročí úmrtí našeho nejvýznamnějšího státníka 20. století. Komiks sleduje veřejný i soukromý Masarykův život a zaměřuje se na klíčové události jeho života.
komiksy

TGM

348 Kč
313 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 870 položek
1 2 3 .. 87 > >>