Nejprodávanější tituly - listopad 2019 - filosofie a náboženství

Bytí a svět -10%
Monografie se snaží najít v Heideggerově díle inspirativní myšlenky, které, zasazeny do širších kontextů, mohou mít pro současnou filosofii svůj význam, třebaže je s nimi často zapotřebí pracovat kriticky.
filosofie a náboženství

Bytí a svět

350 Kč
315 Kč
Cesta ženy k Bohu -10%
(1x)
Autorka prostřednictvím neotřelého pohledu na staré tradice, příkladů ze své lékařské praxe i z workshopů rozvoje ženské spirituality pomáhá ženám vyléčit jejich hněv vůči vlastním náboženským tradicím, a pomáhá jim nalézt nové formy vnitřního rozvoje.
filosofie a náboženství

Cesta ženy k Bohu

338 Kč
304 Kč
Jóga moci -10%
Tantra nemůže být záminkou pro radovánky. Jejím cílem není – jak se obvykle tvrdí – prožít „opravdovou slast“. Tantrické „překonání předsudků“ nesmí vést k požitkářství a ani uctívání ženského principu není cílem, ale jen nástrojem tantry.
filosofie a náboženství

Jóga moci

519 Kč
467 Kč
O víře v Teologické sumě -10%
Naše jednání, má-li být etické, musí být primárně řízeno intelektem, a to jak na rovině přirozené, tak na rovině nadpřirozené, kde je rozum osvícen vírou.
filosofie a náboženství

O víře v Teologické sumě

280 Kč
252 Kč
Tao te ťing  (váz.) -10%
(4x)
Základní text taoismu, jenž patří více než dva tisíce let k hlavním zdrojům čínského myšlení. Je nejčastěji překládaným čínským textem do západních jazyků a dnes je považován za jedno z klíčových děl světové filosofie.
filosofie a náboženství

Tao te ťing (váz.)

328 Kč
295 Kč
Nastává ráj pekla -10%

Na základě autorovy návštěvy u jednoho z nejznámějších sibiřských šamanů na Dálném severu si autor v knize klade nezodpovězené otázky týkající se problematiky naší degenerující společnosti. Kniha také zaujme milovníky divoké severské přírody.

filosofie a náboženství

Nastává ráj pekla

180 Kč
162 Kč
Pán se stará -10%
(1x)
Kniha Josefa Prokeše, vyhledávaného kněze, duchovního doprovázejícího, skauta a horolezce, vede čtenáře k novému pohledu na víru.
filosofie a náboženství

Pán se stará

225 Kč
203 Kč
Tichá srdce -10%
Nejhlubší sonda do historie i současnosti našich klášterů a do dosud tabuizovaného života lidí v nich.
filosofie a náboženství

Tichá srdce

499 Kč
449 Kč
Druhá derivace touhy I -10%
(4x)
Úvahy ekonoma Tomáše Sedláčka se ohlíží za událostmi nabitým desetiletím. Jedná se o jednu z nejdelších a nejsouvislejších sérií úvah v českém teritoriu, která ukazuje autorovu názorovou integritu a pestrost myšlenek...
filosofie a náboženství

Druhá derivace touhy I

348 Kč
313 Kč
Kořeny indoevropské duchovní tradice -10%
(1x)
Kniha chce být základní orientační pomůckou českého čtenáře pro studium indoevropského náboženství a filozofie, založené na védské moudrosti.
filosofie a náboženství

Kořeny indoevropské duchovní tradice

390 Kč
351 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 744 položek
<< < 1 2 3 4 .. 75 > >>