Nejprodávanější tituly - listopad 2019 - filosofie a náboženství

Kotvy na nebesích -10%
Rémi Brague nás přivádí k odmítnutí představy, podle níž moderní člověk žijící v „post-metafyzické“ době, která je kulturním dědictvím osvícenství, metafyziku nepotřebuje.
filosofie a náboženství

Kotvy na nebesích

240 Kč
216 Kč
Buddhovy pohádky na dobrou noc -15%
(4x)
Tato kniha obsahuje dvacet klasických buddhistických příběhů převyprávěných zábavným způsobem, tak aby je rodiče mohli předčítat svým dětem.
filosofie a náboženství

Buddhovy pohádky na dobrou noc

329 Kč
280 Kč
Tajemství zlatého květu -10%
Nové vydání jedinečného textu esoterického taoismu, doprovázeného komentáři C. G. Junga.
filosofie a náboženství

Tajemství zlatého květu

229 Kč
206 Kč
Umění dostat v každé debatě za pravdu -10%
O tom, jak správně vést diskusi, pokud chcete stát na jejím konci jako vítěz, napsal snad nejlepší knihu filozof Arthur Schopenhauer.
filosofie a náboženství

Umění dostat v každé debatě za pravdu

199 Kč
179 Kč
Kdo jsme -10%
Odkud se vzal svět a život? Jaký je vztah mezi lidským vědomím a bytím, prostorem a časem? Přesahuje globální inteligence chápání našeho smrtelného mozku? Kde se skrývá věčnost a jak souvisí s relativitou času?
filosofie a náboženství

Kdo jsme

319 Kč
287 Kč
Modlitba argentinských nocí -10%
(3x)
Nebudu nikdy dobrým teologem, pokud budu jen studovat názory jiných, psát vybroušené rešerše a nikdy nepocítím žízeň živé bytosti po Bohu. Pokud budu svět zkoumat jen z vnějšku, jako nezávislý a nezaujatý novinář, nikdy jej nepostihnu.
filosofie a náboženství

Modlitba argentinských nocí

159 Kč
143 Kč
Cesta ženy k Bohu -10%
(1x)
Autorka prostřednictvím neotřelého pohledu na staré tradice, příkladů ze své lékařské praxe i z workshopů rozvoje ženské spirituality pomáhá ženám vyléčit jejich hněv vůči vlastním náboženským tradicím, a pomáhá jim nalézt nové formy vnitřního rozvoje.
filosofie a náboženství

Cesta ženy k Bohu

338 Kč
304 Kč
Jóga moci -10%
Tantra nemůže být záminkou pro radovánky. Jejím cílem není – jak se obvykle tvrdí – prožít „opravdovou slast“. Tantrické „překonání předsudků“ nesmí vést k požitkářství a ani uctívání ženského principu není cílem, ale jen nástrojem tantry.
filosofie a náboženství

Jóga moci

519 Kč
467 Kč
O víře v Teologické sumě -10%
Naše jednání, má-li být etické, musí být primárně řízeno intelektem, a to jak na rovině přirozené, tak na rovině nadpřirozené, kde je rozum osvícen vírou.
filosofie a náboženství

O víře v Teologické sumě

280 Kč
252 Kč
Tao te ťing  (váz.) -10%
(4x)
Základní text taoismu, jenž patří více než dva tisíce let k hlavním zdrojům čínského myšlení. Je nejčastěji překládaným čínským textem do západních jazyků a dnes je považován za jedno z klíčových děl světové filosofie.
filosofie a náboženství

Tao te ťing (váz.)

328 Kč
295 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 832 položek
<< < 1 2 3 4 .. 84 > >>