Nejprodávanější e-knihy - červenec 2019 - sci-fi a fantasy

Stroj nekonečna -20%
Ve vzdálených končinách vesmíru a na samé hranici Řádu se komplikovaná hra blíží ke svému vyústění. Tajemná a nebezpečná Penny Royal má stále v patách pronásledovatele, do jejichž čela se dostává Brockle, psychopatická forenzní UI.
sci-fi a fantasy

Stroj nekonečna

179 Kč
143 Kč
Stalingrad -20%
(3x)
Píše se rok 1942 a německá armáda vítězí na všech frontách i díky speciálním vojákům ve svých řadách. Vojákům, kteří jsou prakticky nezničitelní – tedy pokud mají dost cizí krve.
sci-fi a fantasy

Stalingrad

199 Kč
159 Kč
Oheň a krev -20%
(2x)
Staletí před událostmi líčenými ve Hře o trůny se rod Targaryenů usídlil na Dračím kameni. Úvodní svazek dvoudílných dějin rodu Targaryenů, představuje ty nejvyhrocenější podoby hry o trůny a nabízí nový pohled na fascinující historii Západozemí.
sci-fi a fantasy

Oheň a krev

388 Kč
310 Kč
Ve stínu Hvozdu -20%
(3x)
Agnieszka miluje své domovské údolí, klidnou vesnici, lesy a průzračnou řeku. Ale na hranici stojí zlověstný Hvozd plný zlomyslné moci, jehož stín tíživě padá na její život.
sci-fi a fantasy

Ve stínu Hvozdu

249 Kč
199 Kč
Nimbus -20%
Rowan se rozhodl, že na vlastní pěst napraví cech smrtek a podrobí jej zkoušce ohněm – a to doslova. Po zimním konkláve zmizel v ústraní a od té doby podniká útoky na zkažené smrtky — nejen ve StředoMerice, ale na celém kontinentu. Stal se z něj lidový hrdina – smrtka Lucifer...
sci-fi a fantasy

Nimbus

279 Kč
223 Kč
Vzestup a pád agentury DODO -20%
(2x)
Melisanda Stokesová je odbornice na starověké jazyky. Když se na univerzitě náhodou sejde s Tristanem Lyonsem, jenž se zabývá vojenskou rozvědkou, netuší, že se ocitla na prahu událostí, které naruby obrátí nejen její život, ale i lidské dějiny.
sci-fi a fantasy

Vzestup a pád agentury DODO

348 Kč
278 Kč
Rytíř Sedmi království -20%
(14x)
Nejúspěšnější fantasy sága současnosti.Vyprávění o potulném rytíři Duncanu Vysokém a jeho panoši.
sci-fi a fantasy

Rytíř Sedmi království

198 Kč
158 Kč
Poutník z Mohameda: Alláhův hněv -20%
(1x)
Vítejte ve světě Františka Kotlety, kde mír mezi křesťanskými a muslimskými planetami je křehký jako srdce nezletilé alcorské prostitutky.
sci-fi a fantasy

Poutník z Mohameda: Alláhův hněv

259 Kč
207 Kč
Hra o trůny -20%
(1x)
Zima se blíží. Dnes již klasická slova, která nejlépe vystihují epickou ságu George R. R. Martina Píseň ledu a ohně. Království Západozemí zažívají dlouhé léto, po němž musí následovat krutá zima.
sci-fi a fantasy

Hra o trůny

388 Kč
310 Kč
Pustá duše -20%
(1x)
MISTROVSKÝ ROMÁN OD AUTORA HYPERIONU, TERRORU A PÁTÉHO SRDCE… Jeremy Bremen má tajemství. Celým životem ho provází schopnost číst lidem myšlenky.
sci-fi a fantasy

Pustá duše

199 Kč
159 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 284 položek
1 2 3 .. 29 > >>