Nejprodávanější e-knihy - srpen 2020 - fantasy

Finch -30%
(1x)
John Finch je detektivem v Ambře, městě okupovaném a terorizovaném tajemnými bytostmi z podzemí, zvanými „šeďáci“. Prastaré město se propadá do anarchie, šeďácké houby a plísně bují na domech i v lidech, povstalecké síly jsou demoralizovány...
fantasy

Finch

298 Kč
209 Kč
Dolů k Zemi -30%
(1x)
Dolů k Zemi je klasický Robert Silverberg ve vrcholné formě. Jeho pocta Conradovu Srdci temnoty si uchovala stejnou sílu a svěžest, jakou měla v době svého vzniku. Nové vydání v překladu Roberta Tschorna je doplněno o autorovu předmluvu.
fantasy

Dolů k Zemi

198 Kč
139 Kč
Zajatec noci
Kniha obsahuje příběhy Zajatec noci a Kde tě najde zima.
fantasy

Zajatec noci

269 Kč
Hobit -30%
(20x)
Elektronické vydání kultovní knihy s revidovaným překladem, která přináší pohádkový příběh o velké cestě družiny trpaslíků a hobita Bilba Pytlíka za uloupeným pokladem.
fantasy

Hobit

148 Kč
104 Kč
Větrný přístav -30%
Slavný autor George R. R. Martin a uznávaná spisovatelka Lisa Tuttleová napsali skvostný nadčasový příběh o světě svázaném železnou tradicí a o mladé ženě, která se proti zavedeným pořádkům vzbouří s umanutou vírou ve svůj spravedlivý sen.
fantasy

Větrný přístav

278 Kč
195 Kč
Zlatý kompas -30%
(1x)
První díl rozsáhlé románové fantasy trilogie. V paralelním světě podobném tomu našemu žije dvanáctiletá Lyra. Putuje daleko na sever, aby zachránila svého kamaráda Rogera a další děti, které unesli obávaní Vrahouni ...
fantasy

Zlatý kompas

248 Kč
174 Kč
Válkotvůrci
(2x)
Povídky dnes nejprodávanějšího spisovatele fantastiky publikujícího pod pseudonymem František Kotleta stály na počátku jeho literární kariéry.
fantasy

Válkotvůrci

119 Kč
Pán prstenů -30%
(11x)
První díl trilogie Pán prstenů.
fantasy

Pán prstenů

148 Kč
104 Kč
Jedinečný nůž -30%
Ve druhém dílu fantasy trilogie se seznamujeme s dvanáctiletým Willem, který hledá svého ztraceného otce. Will náhodou objeví průchod do jiného světa a v něm potká Lyru, kterou čtenáři znají z prvního dílu.
fantasy

Jedinečný nůž

198 Kč
139 Kč
Mrtvý na Pekelném vrchu -30%
(6x)
Historická detektivka či špionážní thriller z období tureckých nájezdů se svéráznými hrdiny – ostříleným válečným veteránem Steinem a vzdělaným notářem se slabostí pro ženy a víno Barbaričem. Ti řeší případ vraždy šlechtice a velezrady.
fantasy

Mrtvý na Pekelném vrchu

189 Kč
132 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 252 položek
1 2 3 .. 26 > >>