Nejprodávanější e-knihy - srpen 2020 - sci-fi a fantasy

Finch -20%
(1x)
John Finch je detektivem v Ambře, městě okupovaném a terorizovaném tajemnými bytostmi z podzemí, zvanými „šeďáci“. Prastaré město se propadá do anarchie, šeďácké houby a plísně bují na domech i v lidech, povstalecké síly jsou demoralizovány...
sci-fi a fantasy

Finch

298 Kč
238 Kč
Dolů k Zemi -20%
(1x)
Dolů k Zemi je klasický Robert Silverberg ve vrcholné formě. Jeho pocta Conradovu Srdci temnoty si uchovala stejnou sílu a svěžest, jakou měla v době svého vzniku. Nové vydání v překladu Roberta Tschorna je doplněno o autorovu předmluvu.
sci-fi a fantasy

Dolů k Zemi

198 Kč
158 Kč
Zajatec noci -20%
Kniha obsahuje příběhy Zajatec noci a Kde tě najde zima.
sci-fi a fantasy

Zajatec noci

269 Kč
215 Kč
Hobit -20%
(20x)
Elektronické vydání kultovní knihy s revidovaným překladem, která přináší pohádkový příběh o velké cestě družiny trpaslíků a hobita Bilba Pytlíka za uloupeným pokladem.
sci-fi a fantasy

Hobit

148 Kč
118 Kč
Větrný přístav -20%
Slavný autor George R. R. Martin a uznávaná spisovatelka Lisa Tuttleová napsali skvostný nadčasový příběh o světě svázaném železnou tradicí a o mladé ženě, která se proti zavedeným pořádkům vzbouří s umanutou vírou ve svůj spravedlivý sen.
sci-fi a fantasy

Větrný přístav

278 Kč
222 Kč
Zlatý kompas -20%
(1x)
První díl rozsáhlé románové fantasy trilogie. V paralelním světě podobném tomu našemu žije dvanáctiletá Lyra. Putuje daleko na sever, aby zachránila svého kamaráda Rogera a další děti, které unesli obávaní Vrahouni ...
sci-fi a fantasy

Zlatý kompas

248 Kč
198 Kč
Hyperion -20%
(3x)
Ke kolonizovaným planetám pod správou Hegemonie Člověka se blíží mohutná invaze Vyvrženců, kdysi obyčejných lidí, nyní proměněných pro život v hlubinách vesmíru. Nadcházející válečný konflikt hodlají využít ke splnění vlastních, těžko srozumitelných
sci-fi a fantasy

Hyperion

248 Kč
198 Kč
Běh o život -20%
(3x)
Sci-fi z nedaleké budoucnosti líčí temnými barvami industriální svět, nikoli nepodobný totalitě. Zábavu apatickým masám obstarává jediný televizní kanál, který vysílá obskurní zvrácené soutěže, z nichž nejdrsnější a nejpopulárnější je Běh o život.
sci-fi a fantasy

Běh o život

169 Kč
135 Kč
Vzpomínka na Modrou planetu -20%
V sto padesát let vzdálené budoucnosti je Afrika supervelmocí. Ve světě, v němž byly chudoba a hlad téměř zapomenuty, chce Geoffrey Akinya jediné – aby ho všichni nechali na pokoji a on mohl v klidu studovat slony.
sci-fi a fantasy

Vzpomínka na Modrou planetu

309 Kč
247 Kč
Červený trpaslík 1. - Nekonečno vítá ohleduplné řidiče -20%
(12x)
První díl literární podoby kultovního televizního sci-fi seriálu.
sci-fi a fantasy

Červený trpaslík 1. - Nekonečno vítá ohleduplné řidiče

98 Kč
78 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 366 položek
1 2 3 .. 37 > >>