Nejprodávanější e-knihy - září 2020 - média a komunikace

Kdo ví, kde budu zítra -20%
(5x)
Tomáš Etzler (* 1963) je český novinář, který v letech 2007 až 2014 působil jako stálý zpravodaj České televize v Číně. V roce 1999 začal pracovat pro CNN jako editor zpráv a poté působil pět let jako válečný zpravodaj CNN na Haiti, v Iráku a v Afghánistánu.
média a komunikace

Kdo ví, kde budu zítra

169 Kč
135 Kč
Věž a náměstí -20%
Niall Ferguson je uznávaný historik, autor čtrnácti knih, z nichž zná český čtenář tituly Vzestup peněz či Velký rozklad. V nové práci analyzuje podoby mocenského vlivu.
média a komunikace

Věž a náměstí

398 Kč
318 Kč
Jak opravit budoucnost -20%
Známý kritik digitální revoluce tentokrát přichází s užitečnými návody, jak zvrátit znepokojivý vývoj v oblasti informačních technologií a otevřít si cestu k takové digitální budoucnosti, na kterou bychom se opět mohli těšit.
média a komunikace

Jak opravit budoucnost

238 Kč
190 Kč
Pytláci textů -20%
Obraz diváků televizních seriálů a dalších pořadů jako pasivních konzumentů je zakořeněný i dnes, v éře internetových televizí, streamování a obsahu dostupného kdykoli „na přání“.
média a komunikace

Pytláci textů

249 Kč
199 Kč
Manuál copywritingu -20%
Chcete se naučit psát texty, které přesvědčují, prodávají – a vydělávají?
média a komunikace

Manuál copywritingu

212 Kč
170 Kč
Buďte mistry improvizace -20%
Kniha Buďte mistry improvizace vás prostřednictvím praktických cvičení naučí základním principům improvizace v mluveném projevu, v prezentacích a obecně v mezilidské komunikaci. Získáte nástroje, jak vtipně reagovat, jak překonat neočekávané situace, jak
média a komunikace

Buďte mistry improvizace

169 Kč
135 Kč
Geologie médií -20%
Geologie médií vychází z perspektivy materialistického a post-antropocentrického myšlení, které klade důraz na vztah kultury k materiálním skutečnostem, jež ji podmiňují.
média a komunikace

Geologie médií

200 Kč
160 Kč
Čtvrtá revoluce -20%
Vývoj informačních a komunikačních technologií (ICT) radikálně proměňuje nejen to, jak rozumíme světu a jak vzájemně komunikujeme, ale také způsob, jakým se díváme sami na sebe a jak chápeme svou vlastní povahu, existenci a odpovědnost.
média a komunikace

Čtvrtá revoluce

220 Kč
176 Kč
Média, lži a příliš rychlý mozek -20%
(1x)
Autorem knihy je spoluzakladatel webu manipulatori.cz, který se snaží podporovat nezávislé a kritické myšlení a odkrývat mediální lži.
média a komunikace

Média, lži a příliš rychlý mozek

229 Kč
183 Kč
Teoretická východiska informační vědy -20%
V této monografii je formulována a řešena základní teoretická otázka informační vědy, kterou je struktura informačního univerza.
média a komunikace

Teoretická východiska informační vědy

130 Kč
104 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 11 položek
1 2 > >>