Nejprodávanější knihy - září 2020 - média a komunikace

Kdo ví, kde budu zítra -10%
(3x)
Jak to dopadne, když si uznávaný komentátor Jindřich Šídlo sedne s Tomášem Etzlerem, spolupracovníkem americké CNN a bývalým reportérem České televize v Číně, a povídají si o novinařině?
média a komunikace

Kdo ví, kde budu zítra

299 Kč
269 Kč
Jako bych žila dva životy -10%
(1x)
Otevřený rozhovor básníka Milana Ohniska s výjimečnou moderátorkou Danielou Drtinovou – a také s jednadvaceti „nejbližšími a blízkými“.
média a komunikace

Jako bych žila dva životy

449 Kč
404 Kč
Věž a náměstí -10%
Niall Ferguson je uznávaný historik, autor čtrnácti knih, z nichž zná český čtenář tituly Vzestup peněz či Velký rozklad. V nové práci analyzuje podoby mocenského vlivu.
média a komunikace

Věž a náměstí

598 Kč
538 Kč
Zpravodajství v médiích -10%
Publikace obsahuje články různých autorů věnovaných fenoménu zpravodajství.
média a komunikace

Zpravodajství v médiích

160 Kč
144 Kč
Pytláci textů -10%
Obraz diváků televizních seriálů a dalších pořadů jako pasivních konzumentů je zakořeněný i dnes, v éře internetových televizí, streamování a obsahu dostupného kdykoli „na přání“.
média a komunikace

Pytláci textů

499 Kč
449 Kč
Koupení novináři -10%
(2x)
Poznáte, jak je s vámi manipulováno – a budete vědět, kým a proč. Závěrem vám bude jasné: Názorová rozmanitost je teď už jenom simulovaná. Protože naše „zprávy“ jsou často čirým vymýváním mozků.
média a komunikace

Koupení novináři

369 Kč
332 Kč
Proměny novinářské etiky -10%
Dnešní novináři se při své práci setkávají s řadou eticky sporných situací a jevů, jež mohou ovlivnit jak výkon jejich povolání, tak texty či pořady, které vytvářejí.
média a komunikace

Proměny novinářské etiky

495 Kč
446 Kč
Žurnalistická profese 2.0 -10%
Monografie Žurnalistická profese 2.0 se zabývá aktuálními vývojovými trendy v médiích i žurnalistice a procesy, jako jsou medializace internetu a internetizace masových médií nebo mediální konvergence a hybridizace.
média a komunikace

Žurnalistická profese 2.0

170 Kč
153 Kč
Geologie médií -10%
Geologie médií vychází z perspektivy materialistického a post-antropocentrického myšlení, které klade důraz na vztah kultury k materiálním skutečnostem, jež ji podmiňují.
média a komunikace

Geologie médií

290 Kč
261 Kč
Za obrysy média -10%
Kniha přináší genealogii „média“, příběh mediálního sebeuvědomování literatury a literární vědy, jež jde ruku v ruce s jejich zdánlivým zastaráváním tváří v tvář neúprosné evoluci techniky.
média a komunikace

Za obrysy média

380 Kč
342 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 28 položek
1 2 3 > >>