Nejprodávanější e-knihy - říjen 2021 - beletrie

Mycelium VI: Vrstva ticha -20%
(4x)

Touha ovládnout psychotroniku přivedla Lucase k Aš~šádovi. Složil slib, stal se jeho učedníkem, a tím se naprosto vydal do jeho rukou. Emocím, které od začátku byly mezi nimi dvěma, už se nedá uniknout. Jenže Lucase zároveň přitahuje most v mlhách..

beletrie

Mycelium VI: Vrstva ticha

298 Kč
238 Kč
Královražda na Křivoklátě -20%
(5x)
Přemysl II. Otakar slaví patnácté výročí korunovace českým králem.
beletrie

Královražda na Křivoklátě

199 Kč
159 Kč
Novinářem v Číně -20%
(8x)
Autobiografická kniha Tomáše Etzlera mapuje dekádu jeho života v Asii, kde působil sedm let jako stálý zpravodaj České televize v Číně a pak tři roky na volné noze v Hongkongu.
beletrie

Novinářem v Číně

219 Kč
175 Kč
Srdce Evropy -20%
Román Pavly Horákové nabízí pozoruhodný dialog dvou vyprávěcích hlasů, které dělí více než sto let...
beletrie

Srdce Evropy

298 Kč
238 Kč
Falešná hodnota -20%
(2x)
Nové dobrodružství Petera Granta… a zároveň nový rozjezd! Jsme stále v Londýně, ale Peter už nepracuje u metropolitní policie. Po uzavření případu Muže bez tváře a dalších peripetiích se Peter usazuje a připravuje se na otcovskou roli...
beletrie

Falešná hodnota

239 Kč
191 Kč
Prokletý kraj -20%
(9x)
Michaela Klevisová tentokrát opustila kriminalistu Josefa Bergmana a v románu z Pošumaví nahlíží na zločin pohledem dvou mladých žen, jejichž životy jsou provázány s místy, kudy se opakovaně prohnaly dramatické dějiny.
beletrie

Prokletý kraj

219 Kč
175 Kč
Žárlivost a jiné povídky -20%
(6x)

Strhující sbírka napínavých příběhů od krále severské krimi Nevěra se nevyplácí a nakonec vždycky vyjde najevo. A když se vášeň proplete se žárlivostí, k pomstě zbývá už jen krůček. Dva úplně stejní horolezci bojují o krásnou řeckou servírku.

beletrie

Žárlivost a jiné povídky

209 Kč
167 Kč
Prameny Vltavy -20%
(5x)
Detektivní příběh ze současnosti, odehrává se na pozadí skutečných historických událostí spojených s přísně tajným koncentračním táborem Prameny Vltavy.
beletrie

Prameny Vltavy

239 Kč
191 Kč
Belgravia -20%
(2x)
Román je skvělým, barvitým popisem anglické společnosti, a to jak horních, tak dolních vrstev. Má vše, co mělo Panství Downtown: dokonalou atmosféru, drama a nezapomenutelné postavy.
beletrie

Belgravia

258 Kč
206 Kč
Téměř nesmrtelná láska -20%
(3x)
Příběh lásky dvou lidí, kterým se vztah pod rukama proměnil v milostný zápas. Tomáš, uznávaný pražský intelektuál, se seznámí s režisérkou Martinou, která žije a pracuje zároveň v Paříži i Praze a píše scénář dokumentárního filmu o Milanu Kunderovi.
beletrie

Téměř nesmrtelná láska

239 Kč
191 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>