Nejprodávanější tituly - prosinec 2021 - filosofie a náboženství

Odpoledne křesťanství -20%
Kniha Odpoledne křesťanství pojednává o proměnách víry v lidských životech i v dějinách a využívá k tomu metodu kairologie – teologicko-sociologické interpretace změn v oblasti náboženství, kultury a společnosti.
filosofie a náboženství

Odpoledne křesťanství

349 Kč
279 Kč
Deník farářky -20%
(3x)

"O životě někde mezi nebem a zemí"

Boží cesty jsou nevyzpytatelné a nekonvenční farářka Martina Viktorie Kopecká o tom ví své. Valnou většinu jejího života se nezdálo, že bude aspirovat na službu v církvi – a přesto je dnes výraznou postavou Církv

filosofie a náboženství

Deník farářky

399 Kč
319 Kč
Znamení neznámého -20%
(2x)
Hledáme, co nelze nalézt, a ve šťastných chvílích nacházíme, co nelze hledat. Snadno by se dalo mluvit o spiritualitě, nebo dokonce o mystické zkušenosti, především jsme však sbírali příběhy vnitřní proměny.
filosofie a náboženství

Znamení neznámého

399 Kč
319 Kč
Klaun si povídá s Bohem -20%
(2x)
Jiří Suchý je člověk mnoha profesí. Zpěvák, divadelník, básník a výtvarník, kterého zná u nás snad každý. Ne každý ale ví, že jeho hudební kariéra, jak sám říká, začala v pražském kostele svaté Anežky České, kde jako malý hoch ministroval.
filosofie a náboženství

Klaun si povídá s Bohem

250 Kč
200 Kč
Boží kniha od Pastoral Brothers -20%
(1x)

O náboženství vážně i nevážně s dvojicí farářů-influencerů.

Na počátku bylo pivo – a u něj mladí evangeličtí faráři Karel Müller a Jakub Malý dostali boží nápad. Co takhle založit farářsko-youtuberskou dvojici?

filosofie a náboženství

Boží kniha od Pastoral Brothers

349 Kč
279 Kč
Tichá dřina -20%
Co cítíme, když se začne mluvit o sociální třídě? Rozčílení, rozpaky, stud? Máloco prozradí naši třídu tak, jako typ emoce, kterou pocítíme, když se třída objeví jako téma hovoru.
filosofie a náboženství

Tichá dřina

290 Kč
232 Kč
Druhá derivace touhy III. -20%
Třetí kniha trilogie úvah Druhá derivace touhy nadčasově komentuje události, které se během našich životů dotýkaly nás všech.
filosofie a náboženství

Druhá derivace touhy III.

348 Kč
278 Kč
Duchovní cesta 1 -20%
(1x)
Dotisk druhého vydání knihy František Drtikol – Duchovní cesta 1 se podařilo připravit ve výrazně vyšší kvalitě tisku obrazové části. Publikace je esencí myšlenek, rozhovorů a důležitých svědectví, mapující podstatnou část života Františka Drtikola.
filosofie a náboženství

Duchovní cesta 1

790 Kč
632 Kč
Druhá derivace touhy I -10%
(4x)
Úvahy ekonoma Tomáše Sedláčka se ohlíží za událostmi nabitým desetiletím. Jedná se o jednu z nejdelších a nejsouvislejších sérií úvah v českém teritoriu, která ukazuje autorovu názorovou integritu a pestrost myšlenek...
filosofie a náboženství

Druhá derivace touhy I

348 Kč
313 Kč
Evangelium na každý den 2022 -20%
Knížka je každodenním průvodcem pro ty, kdo touží číst a rozjímat evangelium v rytmu liturgie církve. Evangelní úryvek příslušného dne je doprovázen krátkým komentářem. Podněty k rozjímání na rok 2022 připravil P. Petr Vrbacký.
filosofie a náboženství

Evangelium na každý den 2022

119 Kč
95 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 908 položek
1 2 3 .. 91 > >>