Nejprodávanější e-knihy - únor 2021 - romány

Pekárna s vůní skořice
(1x)
Lovisa Lindegrenová žije v Londýně svůj sen – dokud během jediného týdne nepřijde o práci i o snoubence.
romány

Pekárna s vůní skořice

339 Kč
Na smrt
(14x)
Román Na smrt je unikátní žánrový mix historické ságy, thrilleru a hororu.
romány

Na smrt

278 Kč
Jako hvězdy v temné noci
(1x)
Alice Wrightová doufala, že sňatkem s pohledným Američanem Bennettem Van Clevem unikne sešněrovanému životu v Anglii. Jenže ani její manželství, ani život v zapadlém koutě Kentucky se nevyvíjí tak, jak si představovala.
romány

Jako hvězdy v temné noci

279 Kč
Rome
(2x)
Třetí ze série šesti románů – pojmenovaných vždy podle hlavního hrdiny. Všichni jsou mladí, divocí, komplikovaní, potetovaní, často i opiercingovaní, ale uvnitř jiní než navenek.
romány

Rome

189 Kč
Němci
(20x)
Hlavní hrdinka a současně vypravěčka románu žije v Londýně, kam odešla po listopadu 1989 za prací a kde nyní čeká své první dítě. Nadcházející mateřstí ji v myšlenkách vrací do dětství v komunistickém Československu a vyvolává i zasutou vzpomínku...
romány

Němci

199 Kč
Střemhlavý pád
Když Rye, zkušený pilot, dosedne na zem po zásahu laserem, ukáže se, že s černou schránkou, kterou měl narychlo dopravit zákazníkovi, jsou spjaté velmi podivné okolnosti. Stejně jako s velmi půvabnou mladou lékařkou Brynn, odhodlanou podat pacientovi zatím neschválený lék na závažnou nemoc.
romány

Střemhlavý pád

279 Kč
Heřmánkové údolí
(9x)
Strhující příběh ženy, které osud původně rozdal horší kartu než jiným. Byla silná, ačkoli si svou sílu neuvědomovala, a statečná, ačkoli o statečnosti nikdy nepřemýšlela. Společenský román.
romány

Heřmánkové údolí

169 Kč
Královnou krásy z donucení
Charlotte Gormanová miluje svou práci knihovnice na základní škole a volný čas tráví nejraději s nosem zabořeným v knihách.
romány

Královnou krásy z donucení

229 Kč
Purpurový ibišek
Silný román o emočních bouřích dospívání, pevných rodinných poutech a zářivém příslibu svobody.
romány

Purpurový ibišek

239 Kč
Neodolatelný ničema
(2x)
Lady Daphne Swiftová vždy obdivovala své dva bratry, kteří hrdě sloužili koruně. Ona sama je možná žena, ale je odhodlaná dokázat, že dovede být stejně užitečná jako muži v její rodině. Dokonce zajde tak daleko, že se tajně vdá za špióna.
romány

Neodolatelný ničema

209 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 158 položek
1 2 3 .. 16 > >>