Nejprodávanější e-knihy - březen 2021 - botanika

Bylinkopedie
(1x)
Velká kniha bylin a rostlin, které známe z české přírody, vhodná pro zapálené bylinkáře, milovníky lidového léčitelství nebo majitele zahrad. Encyklopedie i praktická příručka v jednom plná fotografií, užitečných rad a zdravotních tipů, napsaná autory stejnojmenného úspěšného blogu. Najdete zde nejznámější a nejpoužívanější bylinky s návody, jak je pěstovat, k čemu je používat a jak si připravovat léčivé přípravky.
botanika

Bylinkopedie

219 Kč
Anatomie rostlin
Učební text "Anatomie rostlin" shrnuje základní poznatky o stavbě rostlin. Jednotlivé kapitoly jsou věnovány rostlinné buňce, pletivům, primární a sekundární stavbě vegetativních orgánů a reprodukčním orgánům.
botanika

Anatomie rostlin

150 Kč
Divočina v zahradě
Divokou přírodu máme přímo pod nosem - v zahradách a parcích, v mezerách v chodníku a v zemi pod svýma nohama. Dave Goulson nahlíží do kompostu, vrtá se v hlíně a noří se do zahradního jezírka.
botanika

Divočina v zahradě

295 Kč
Přesazená
(1x)
Zalít, pohnojit, přesadit. Žít.
botanika

Přesazená

249 Kč
Zázračné stromy
Ilustrovaná knížka Zázračné stromy je výsledkem mnoha let vědeckého výzkumu o životě stromů.
botanika

Zázračné stromy

99 Kč
Bylinky pro děti a maminky 2
V herbáři druhé knihy úspěšné autorky najdou čtenáři "nejobyčejnější" léčivé plevely a bylinky, které lze u nás sbírat a pěstovat.
botanika

Bylinky pro děti a maminky 2

382 Kč
Houbařská ještě vyšší dívčí
Po „Houbařské vyšší dívčí“, kde představil – s notnou dávkou humoru – běžnější druhy hub, přichází Robert Brinda s pokračováním, jež vás vezme do světa i těch nejzběsilejších mykologických unikátů, které u nás můžete najít.
botanika

Houbařská ještě vyšší dívčí

89 Kč
Tajný život hub

Zaposlouchejte se do příběhů hub a probuďte v sobě objevitelskou vášeň.  Jsou vládkyněmi světa plného superlativů, nad nimiž se tají dech, zarážejících skutečností, překvapivých partnerství a nevyřešených hádanek.

botanika

Tajný život hub

199 Kč
Utajený les
Kniha se věnuje dění v přírodě, přibližuje nám les a jeho obyvatele, popisuje vztahy nejrůznějších organismů mezi sebou a sleduje změny v přírodě v průběhu celého roku. Autor čtivým, poetickým a hlavně srozumitelným jazykem popisuje často velmi složité děje v přírodě a na základě svých konkrétních…
botanika

Utajený les

209 Kč
Léčivá síla ovoce a zeleniny
Kniha pojednává naprosto nově o léčivém potenciálu více než 50 druhů ovoce, zeleniny a bylinek z volné přírody. Díky informacím, které jinde nenajdete, porozumíte vlastnímu zdraví a ochráníte tak sebe a své blízké před utrpením a nemocemi.
botanika

Léčivá síla ovoce a zeleniny

424 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 14 položek
1 2 > >>