Nejprodávanější tituly - březen 2021 - botanika

Divočina v zahradě -10%
Divokou přírodu máme přímo pod nosem - v zahradách a parcích, v mezerách v chodníku a v zemi pod svýma nohama. Dave Goulson nahlíží do kompostu, vrtá se v hlíně a noří se do zahradního jezírka.
botanika

Divočina v zahradě

369 Kč
332 Kč
Stromy -10%
(1x)
Publikace přináší zajímavosti a podrobné informace o jednotlivých druzích z celé Evropy.
botanika

Stromy

159 Kč
143 Kč
Bylinkopedie
(1x)
Velká kniha bylin a rostlin, které známe z české přírody, vhodná pro zapálené bylinkáře, milovníky lidového léčitelství nebo majitele zahrad. Encyklopedie i praktická příručka v jednom plná fotografií, užitečných rad a zdravotních tipů, napsaná autory stejnojmenného úspěšného blogu. Najdete zde nejznámější a nejpoužívanější bylinky s návody, jak je pěstovat, k čemu je používat a jak si připravovat léčivé přípravky.
botanika

Bylinkopedie

219 Kč
Můj první herbář -10%
Tento krásný herbář nabízí malým přírodovědcům nejen prostor pro vlepení více než třiceti druhů rostlin, jako jsou například dub, buk, pomněnka nebo mák, ale také klíč ke správnému určení, zajímavé informace i tipy a rady, jak rostliny sbírat a lisovat.
botanika

Můj první herbář

299 Kč
269 Kč
Plané rostliny -10%
Publikace, která je součástí edice Příroda do kapsy, se věnuje běžným i méně častým planým rostlinám, které můžeme objevit při procházkách ve volné krajině – ať už na osluněných loukách, v zastíněných lesích, nebo ve vegetaci podél cest či vodních toků.
botanika

Plané rostliny

159 Kč
143 Kč
Co rostlina ví
Čtenář knihy je vtažen nejen do pozoruhodného a úplně jiného světa rostlin, ale také do světa vědy, která se rostlinami zabývá.
botanika

Co rostlina ví

265 Kč
Přesazená -10%
Zalít, pohnojit, přesadit. Žít.
botanika

Přesazená

399 Kč
359 Kč
Stromy – Jejich kouzlo a tajemství -10%
Vydej se s námi do lesa a pronikni do tajuplného světa stromů!
botanika

Stromy – Jejich kouzlo a tajemství

279 Kč
251 Kč
Smrtící rostliny -10%
Nádherně zpracované a fascinujícím způsobem prezentované přírodní dějiny těch nejjedovatějších rostlin světa, které čtenáře vtáhnou do tajů neobyčejně rafinovaných strategií pro přežití a také poutavě osvětlí, jaký vliv mají tyto rostliny na člověka.
botanika

Smrtící rostliny

699 Kč
629 Kč
Anatomie rostlin
Učební text "Anatomie rostlin" shrnuje základní poznatky o stavbě rostlin. Jednotlivé kapitoly jsou věnovány rostlinné buňce, pletivům, primární a sekundární stavbě vegetativních orgánů a reprodukčním orgánům.
botanika

Anatomie rostlin

150 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 61 položek
1 2 3 .. 7 > >>