Nejprodávanější e-knihy - srpen 2021 - beletrie

Najdu si tě v Římě -20%
Zamilovaná do Itálie a všeho italského, Eva cestuje několikrát ročně do Říma, aby se nadechla zdejší atmosféry, načerpala energii a inspiraci. Po rozchodu se snoubencem opouští práci manažerky, vrací se do rodného města a začíná si plnit svůj sen v podobě obchůdku s italskými potravinami.
beletrie

Najdu si tě v Římě

109 Kč
87 Kč
Nečíst -20%
(3x)
Útržky, úvahy, nonsensy, povídky. Myslí charismatického režiséra a herce putují fascinující postavy i vzpomínky: Český dobrodruh Eskymo Welzl si podává dveře s Jackem Kerouacem, Rolling Stones s maminčiným životopisem...
beletrie

Nečíst

219 Kč
175 Kč
Neklidné pobřeží -20%

VYDAL SE NA NEBEZPEČNOU CESTU, ZE KTERÉ MOŽNÁ NENÍ NÁVRATU…

Když detektiv Jan Reyna v dětství opouštěl rodné Faerské ostrovy, myslel si, že už je nikdy znovu neuvidí.

beletrie

Neklidné pobřeží

199 Kč
159 Kč
Neutěšenci -20%
(2x)
Do nejmenované evropské metropole, připomínající složený portrét Prahy a Vídně, přijíždí světově proslulý klavírní virtuóz. Od jeho vystoupení si místní občané slibují nejen nevšední hudební zážitek, ale hlavně duchovní obrodu upadající obce.
beletrie

Neutěšenci

278 Kč
222 Kč
Nezdárný syn -20%
(1x)
Baz a Simon si mysleli, že vítězství nad Zlořádem Pletichou všechno spraví. Že to spraví láska… Jenže brát tohle vítězství jako konec byla chyba. Žádný konec není. Dějou se zlé věci, pak se přestanou dít, ale v hlavě dělají lidem paseku dál.Když Baz, Simon a Penny odjedou na prázdniny do Ameriky..
beletrie

Nezdárný syn

229 Kč
183 Kč
Nezvratné alibi -20%
(1x)
Závěrečný díl kriminální série Akta Enzo.
beletrie

Nezvratné alibi

249 Kč
199 Kč
Noci běsů -20%
(5x)
Před dvanácti lety ze zapadlé vesnice v pohraničí, kde platí vlastní pravidla a lidé stále věří ve staré bohy, zmizely beze stopy čtyři děti. Teď se vrátili jako dospělí lidé. Mezi nimi i Astrid Mahlerová. Ona ani ostatní si nepamatují, kde celou dobu byli a co se jim stalo.
beletrie

Noci běsů

199 Kč
159 Kč
Noční klub Mars -20%
(3x)
Devětadvacetiletá striptérka Romy Hallová byla odsouzená k dvěma doživotním trestům za to, že zabila svého stalkera. Romy se musí naučit žít ve společnosti tří tisíc žen v otřesném prostředí plném násilí.
beletrie

Noční klub Mars

248 Kč
198 Kč
Oblečené k tanci na sněhu -20%
(1x)
Monika Zgustová v díle na pomezí románu a literatury faktu Oblečené k tanci na sněhu zachycuje autentická svědectví devíti „silných, vnímavých a statečných“ žen, které se dostaly do spárů jednoho z nejděsivějších totalitních režimů lidských dějin.
beletrie

Oblečené k tanci na sněhu

198 Kč
158 Kč
Ohňostrojení -20%
(2x)
Fulghumovské eseje tak, jak je známe a máme rádi. Ohňostroj vtipu i moudrá zamyšlení. Autor bere čtenáře za ruku a vede ho na dobrodružnou výpravu, ukazuje mu svět novýma očima a poodhaluje něco ze svého procesu uvažování i tvorby.
beletrie

Ohňostrojení

198 Kč
158 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100