Nejprodávanější e-knihy v roce 2021 - sci-fi a fantasy

Falešná hodnota -20%
Nové dobrodružství Petera Granta… a zároveň nový rozjezd! Jsme stále v Londýně, ale Peter už nepracuje u metropolitní policie. Po uzavření případu Muže bez tváře a dalších peripetiích se Peter usazuje a připravuje se na otcovskou roli...
sci-fi a fantasy

Falešná hodnota

239 Kč
191 Kč
Stín nad Trevírem -20%
(2x)
Svižné dobrodružství, které si v ničem nezadá s eskapádami slavné partičky z Rozmaru a anglických říčních božstev.
sci-fi a fantasy

Stín nad Trevírem

169 Kč
135 Kč
Vrchol vulkánu -20%
(1x)
Třiadvacet nejlepších povídek, které od první do poslední vyhrály významné ceny, vychází v jediném svazku a spolu s tím se v českém překladu poprvé šířeji představuje vskutku neobyčejný prozaik.
sci-fi a fantasy

Vrchol vulkánu

348 Kč
278 Kč
Veterán -20%
Expanze lidské civilizace před staletími nastartovaná Velkým seržantem opět pokračuje, lidé se naučili lépe využívat magii i potenciálně nebezpečnou techniku; potřebují novou úrodnou půdu nekontaminovanou magií, nové zdroje surovin.
sci-fi a fantasy

Veterán

239 Kč
191 Kč
Pán prstenů -20%
(12x)
První díl trilogie Pán prstenů.
sci-fi a fantasy

Pán prstenů

148 Kč
118 Kč
Mrtvý na Pekelném vrchu -20%
(7x)
Historická detektivka či špionážní thriller z období tureckých nájezdů se svéráznými hrdiny – ostříleným válečným veteránem Steinem a vzdělaným notářem se slabostí pro ženy a víno Barbaričem. Ti řeší případ vraždy šlechtice a velezrady.
sci-fi a fantasy

Mrtvý na Pekelném vrchu

189 Kč
151 Kč
Underground: Revoluce -20%
(1x)
Svět se ponořil do temnoty, ale Praha City je šťastné město plné neonů a milionů spokojených lidí. Alespoň to tvrdí zprávy City News. Jenže i redaktoři všudypřítomného televizního kanálu vědí, že pod povrchem bublá revolta.
sci-fi a fantasy

Underground: Revoluce

249 Kč
199 Kč
Dcera železného draka -20%

Nejtemnější fantasy a drsný kyberpunk. Příběh o dospívání, jaký jste ještě nikdy nečetli, se odehrává na pozadí pochmurného nihilistického světa plného neřešitelných problémů a třídních střetů.

sci-fi a fantasy

Dcera železného draka

298 Kč
238 Kč
Krev prvorozených -20%
(8x)
Druhý případ kapitána Steina a notáře Barbariče ze série historických detektivek. Kapitán Stein, notář Barbarič a kaprál Jaroš se vydají do rudolfínské Prahy. Tam došlo k únosům a vraždám několika katolických velmožů. Spiknutí nebo rituální vražda?
sci-fi a fantasy

Krev prvorozených

198 Kč
158 Kč
Stopařův průvodce Galaxií 1 -20%
(40x)
První část bravurní parodie na sci-fi, která je dnes již klasickým dílem. Komplikovaný a originální příběh začíná zničením Země, která musí udělat místo nové galaktické dálnici ...
sci-fi a fantasy

Stopařův průvodce Galaxií 1

148 Kč
118 Kč
Zobrazuji 11 - 20 z 1000 položek
<< < 1 2 3 4 .. 100 > >>