Nejprodávanější tituly - říjen 2022

Aristokratka pod palbou lásky
(7x)
Z královského výletu do Nizozemí si Marie III. Kostková přiveze kromě zážitků a fotky s Jejím Veličenstvem královnou Beatrix také milostnou šmodrchanici, která se „vystříbří“ až na úplném konci nového pokračování !

Aristokratka pod palbou lásky

314 Kč
Pavouk
(4x)
Joona Linna se znovu ocitá v ohrožení života a zachránit ho může jedině Saga Bauerová.

Pavouk

494 Kč
Kocour, který zachraňoval knihy
(9x)
Japonský bestseller číslo 1 přináší oslavu knih, koček a lidí, kteří je milují. Středoškolák Rintaró Nacuki, zanícený knihomol, se chystá zavřít knihkupectví-antikvariát, které zdědil po svém milovaném dědečkovi.

Kocour, který zachraňoval knihy

312 Kč
Osudné svědectví
(6x)
Detektiv Erika Fosterová se během večerní procházky v okolí svého nového domu v Blackheath ocitá na místě činu. Brutálně zavražděná žena je Vicky Clarkeová, která měla svůj vlastní podcast o skutečných zločinech.

Osudné svědectví

413 Kč
Zahrada
(5x)
Jak žít, když člověk dostane do vínku dar, o který nestojí?

Zahrada

332 Kč
Kdepak jsi, krásný světe
(2x)

V románu se setkáváme se čtyřlístkem hrdinů, kteří jsou sice ještě pořád mladí, ale už je dohání realita života.

Kdepak jsi, krásný světe

358 Kč
Pustá země
(4x)
Pustá země je pravděpodobně nejvlivnější básnickou skladbou 20. století, přinejmenším v kontextu anglofonní poezie. T. S. Eliot ve své útlé knize z roku 1922 zcela mimořádným způsobem navazuje na několikatisíciletou tradici světové literatury.

Pustá země

178 Kč
Bílá Voda
(36x)
Dlouho očekávaný přelomový román o ženách, víře a zlu.

Bílá Voda

539 Kč
Tajná moc čísel
(2x)
Čísla jsou odedávna každodenní součástí našeho života. Chápeme je jako samozřejmé společníky, prosté cifry, které určují či popisují velikost, počet nebo násobek, tedy kvantitu. Jejich kvalita, jejich skutečný význam a potenciál nám však zcela uniká.

Tajná moc čísel

222 Kč
Těžký prachy

Tři roky rozvážel Jan Novák v Chicagu prachy. Byly těžké: pět set dolarů ve čtvrťácích vážilo třináct kilo. Dobrodružství na pomezí žánrů, dílem autobiografii, dílem reportáž, dílem poezii, dílem dokument.

Těžký prachy

439 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 1000 položek
1 2 3 .. 100 > >>