Nejprodávanější audioknihy na CD - říjen 2022

Kmotr
(1x)
Pár měsíců po druhé světové válce je organizovaný zločin pod taktovkou gangsterů z řad italských přistěhovalců stejně čilý, jako kdyby Amerika s Alem Caponem nikdy nezatočila.

Kmotr

539 Kč
Smrtící tajnosti
(4x)
Abyste spáchali dokonalou vraždu, potřebujete dokonalé krytí.

Smrtící tajnosti

404 Kč
Nadace a říše
(2x)
Jedinou naději lidstva na brzký restart hrozí tentokrát zhatit moc nadčlověka...

Nadace a říše

350 Kč
Třetí pečeť
V příběhu zasazeném do středověké Anglie se opět setkáme s Grace a Simonem de Wallrey, s nimiž jsme se seznámili v historické detektivce Sedmý hřích se trestá smrtí.

Třetí pečeť

269 Kč
Nedostižný komorník
Humoristický román o hledání deníku, který by jeho nálezci přinesl balík peněz; lásce trvající dvacet let a jednom nedostižném komorníkovi.

Nedostižný komorník

331 Kč
Nevědění
(2x)
Slavný román Milana Kundery s konkrétními tématy: čas, paměť, láska, krása, domov, prázdno, v němž se autor rozloučil s Čechami.

Nevědění

392 Kč
Povídky, které pomáhají
(1x)
Svou povídkou přispěli do tohoto dobročinného sborníku nejen renomovaní, „zaběhnutí“ literáti, ale i hudebník či politik a v neposlední řadě také vítězové čtenářské soutěže.

Povídky, které pomáhají

224 Kč
Volání divočiny
Volání divočiny, světově nejčtenější Londonova kniha, je skvělý dobrodružný román s bohatým, dramatickým dějem a sugestivně podanými povahami lidí a psů.

Volání divočiny

295 Kč
Bouřlivé ticho
(1x)
Po tisícikilometrové Jihozápadní pobřežní cestě se manželé Raynor a Moth snaží vrátit k normálnímu životu a zase žít mezi čtyřmi zdmi. Jenže to pro ně není vůbec jednoduché. Pokračování mezinárodního bestselleru Pobřežní cesta.

Bouřlivé ticho

359 Kč
Cena krve
Gene Hawkins přichází do styku se zločinem dnes a denně, strach ovšem nemá. Od chvíle, kdy ztratil milovanou ženu, pro něj život pozbyl smyslu a smrti se vyhýbá vlastně jen proto, aby dostál profesním povinnostem.

Cena krve

314 Kč
Zobrazuji 1 - 10 z 146 položek
1 2 3 .. 15 > >>