Nejprodávanější tituly - květen 2022 - sci-fi a fantasy

Mycelium VII: Zakázané směry -20%
(2x)

Lodě míří k Zakázaným směrům. Staroslavná Tlix, planeta argenitu a Akkütlixe, nadále zůstává skrytá za obzorem, ale Lucas vidí obrovskou příležitost; a psychotronika mu dává možnost bleskově jí využít.

sci-fi a fantasy

Mycelium VII: Zakázané směry

588 Kč
470 Kč
Historky z Rozmaru -20%
Další výprava do světa Řek Londýna, tentokrát ve sbírce povídek!
sci-fi a fantasy

Historky z Rozmaru

288 Kč
230 Kč
Pro hrst dukátů -20%
Žhavé léto roku 1601. V kremnické mincovně, kde z drahých kovů vytěžených v uherských hornických městech razí nejlepší dukáty, tolary a groše v celé říši, došlo k vážnému incidentu – z pokladnice zamčené na tři zámky zmizela razidla.
sci-fi a fantasy

Pro hrst dukátů

448 Kč
358 Kč
Hněv draků -20%

Nemilosrdná epická fantasy na pomezí Hry o trůny a Gladiátora vypráví o světě zmítaném věčnou válkou a o mladíkovi, který se stane jedinou nadějí svého lidu na přežití. Národ Omehijců bojuje už bezmála dvě stě let ve válce, kterou nemůže vyhrát...

sci-fi a fantasy

Hněv draků

598 Kč
478 Kč
Mechanicum -20%
Jak se plameny zrady šíří Impériem, Horus mobilizuje síly, které jsou mu loajální a intrikuje, aby rozvrátil nebo zničil ty, kdo stojí proti němu. Deváté pokračování cyklu Horovo kacířství.
sci-fi a fantasy

Mechanicum

389 Kč
311 Kč
A zrodí se Nadace -20%
(1x)
Nejlepší science fiction série všech dob.
sci-fi a fantasy

A zrodí se Nadace

398 Kč
318 Kč
Apokalypsa Z: Hněv Spravedlivých -20%

Nadešel konec civilizace. Pryč jsou internet, televize i mobilní telefony. Zůstalo jen málo z toho, co by člověku připomínalo, že je stále lidským tvorem.

sci-fi a fantasy

Apokalypsa Z: Hněv Spravedlivých

448 Kč
358 Kč
Nadace a Země -20%
(1x)

Rozsáhlý příběh Nadace je klasikou vědecké fantastiky z pera velmistra žánru. Asimovova legendární sága získala cenu Hugo za nejlepší románovou sérii všech dob a nepřestává oslovovat stále nové čtenářské generace.

sci-fi a fantasy

Nadace a Země

448 Kč
358 Kč
Mycelium VI: Vrstva ticha -20%
(9x)

Touha ovládnout psychotroniku přivedla Lucase k Aš~šádovi. Složil slib, stal se jeho učedníkem, a tím se naprosto vydal do jeho rukou. Emocím, které od začátku byly mezi nimi dvěma, už se nedá uniknout. Jenže Lucase zároveň přitahuje most v mlhách..

sci-fi a fantasy

Mycelium VI: Vrstva ticha

488 Kč
390 Kč
Mycelium I: Jantarové oči -20%
(5x)
Nejdůležitější věci se odehrají vskrytu. To je prastaré össenské přísloví, které provází celou osmidílnou ságu Mycelium. Jantarové oči jsou její první částí a představí se vám v ní nejen charismatický a ctižádostivý hrdina Lucas Hildebrandt...
sci-fi a fantasy

Mycelium I: Jantarové oči

498 Kč
398 Kč
Čarodějčin syn -70%
(3x)
Ten, v jehož schopnosti nikdo nevěří, se stane zachráncem. Matka dvojčat Neda a Tama je čarodějka, svá kouzla uchovává ve sklepě v hliněném hrnci. Jednoho dne se jeden z chlapců nešťastnou náhodou utopí...
sci-fi a fantasy

Čarodějčin syn

298 Kč
89 Kč
Stopařův průvodce Galaxií  Omnibus -20%
Ano, stopovat po Galaxii se dá, dokonce za méně než třicet altairských dolarů na den...Proslulé dílo galaktického stopaře Douglase Adamse vydáváme v jediném svazku.
sci-fi a fantasy

Stopařův průvodce Galaxií Omnibus

642 Kč
514 Kč
Předehra k Nadaci -20%
(1x)
Odvážné líčení budoucnosti lidstva uvozující jedno z největších mistrovských děl vědeckofantastické literatury, jímž je cyklus románů o Nadaci z pera Isaaka Asimova.
sci-fi a fantasy

Předehra k Nadaci

488 Kč
390 Kč
Zničený -20%
Téměř dva tisíce let chodil po zemi jen jeden druid, Atticus O'Sullivan. Teď jsou tři. Granuaile se už stala opravdovým druidem a Atticus právě zachránil svého učitele-arcidruida dávno zmrazeného v čase, který nyní vystupuje pod moderním ekvivalentem svého staroirského jména: Owen Kennedy...
sci-fi a fantasy

Zničený

279 Kč
223 Kč
Zlatý kompas -20%
(1x)
Příběhy neobyčejné dívenky Lyry milují děti i dospělí po celém světě, podle prvního dílu byl natočen hollywoodský velkofilm.
sci-fi a fantasy

Zlatý kompas

398 Kč
318 Kč
Prapodivné potíže I: Kuňkadlení -20%

Čerstvě osiřelý šestnáctiletý mladík zdědí panské sídlo po svém podivínském dědečkovi. Spolu s domem však musí přijmout i povinnost, že pořídí soupis nepřeberných kuriózních sbírek, jež jeho předek nashromáždil v rozlehlých sklepeních.

sci-fi a fantasy

Prapodivné potíže I: Kuňkadlení

478 Kč
382 Kč
Led -20%
(1x)
Dobrodružné putování po zamrzlém světě, ve kterém nikdy nedošlo k první světové válce.
sci-fi a fantasy

Led

599 Kč
479 Kč
Nadace -20%
(5x)
První díl šestidílného románového cyklu, považovaného za jedno z nejvýznamnějších děl světové science fiction.
sci-fi a fantasy

Nadace

268 Kč
214 Kč
Měsíční zahrady -20%
Malazská říše povstala z malého ostrovního království a na ostří mečů i magie vybudovala impérium, jakému není rovno. Nekonečné války spolu s vnitřními rozbroji jsou však vyčerpávající a říše začíná upadat...
sci-fi a fantasy

Měsíční zahrady

699 Kč
559 Kč
Mycelium II:  Led pod kůží -20%
(2x)

Druhá z posvátných össenských drog. Zaostří mysl na vzdálený cíl. Ukáže směr. Najde spojení. Otevře cestu odsud až do vesmíru. A z vesmíru – sem.

sci-fi a fantasy

Mycelium II: Led pod kůží

498 Kč
398 Kč
Zobrazuji 1 - 20 z 603 položek
1 2 3 .. 31 > >>