Nejprodávanější e-knihy - květen 2022

Bílá Voda
(3x)
Dlouho očekávaný přelomový román o ženách, víře a zlu.

Bílá Voda

449 Kč
Mycelium VII: Zakázané směry

Lodě míří k Zakázaným směrům. Staroslavná Tlix, planeta argenitu a Akkütlixe, nadále zůstává skrytá za obzorem, ale Lucas vidí obrovskou příležitost; a psychotronika mu dává možnost bleskově jí využít.

Mycelium VII: Zakázané směry

298 Kč
Noční brána
Enzo Macleod se vrací vyřešit dvě vraždy, které od sebe dělí celých sedmdesát let.

Noční brána

329 Kč
Ďáblova čísla
Při běžné úřední cestě královského písaře Jiřího Adama z Dobronína do Dvora Králové dojde ve městě k vraždě. I když se radnice snaží utajit její okolnosti, mezi lidmi se rychle šíří panika, protože okolnosti napovídají, že jde o zásah temných sil.

Ďáblova čísla

199 Kč
Životice: obraz (po)zapomenuté tragédie
(6x)
Životice: malá vesnice uprostřed Těšínského Slezska. Po Mnichovu zabrána Polskem, po 1. září 1939 se jako dobyté území stává součástí Říše.

Životice: obraz (po)zapomenuté tragédie

269 Kč
Historky z Rozmaru
Další výprava do světa Řek Londýna, tentokrát ve sbírce povídek!

Historky z Rozmaru

198 Kč
Železná rukavice
Ondřej z Rohatce se usadil na hradě Jenčov, který dostal od markraběte Karla se služby, jenž mu prokázal při tažení v Itálii. Avšak ne všichni jsou z takového stavu nadšeni. Co je asi může k tomu bezvýznamnému zboží přitahovat?

Železná rukavice

199 Kč
Jako veš v kožichu
Nový případ svérázné učitelky Josefíny Divíšková a šarmantního komisaře Tvrdíka.

Jako veš v kožichu

199 Kč
Kdo seje vítr
Sebastian Bergman a jeho kolegové z kriminálky jsou zpátky na scéně!

Kdo seje vítr

329 Kč
Bouřlivá noc
V okamžiku, kdy AJ Walsh uvidí do baru vcházet tu potetovanou sexy holku, v něm zaplane vášeň. Vždycky ho považovali za „milého“ muže – otvíral dveře, kupoval květiny a rozhodně s nikým nekončil v posteli jen na jednu noc.

Bouřlivá noc

209 Kč
Stín ve dveřích
Čtyři záhady. Čtyři příběhy. Jeden společný klíč.

Stín ve dveřích

299 Kč
Smrt přichází na prohlídku
(1x)
Chamtivost, zrada a vražda v okouzlujících přímořských kulisách – úvodní díl nové švédské detektivní série v nestárnoucím a stále oblíbeném stylu klasické krimi Agathy Christie. Realitní agentka a populární moderátorka Jessie Andersonová je nalezena mrtvá v jednom z předváděných domů.

Smrt přichází na prohlídku

279 Kč
Mrazík s pendrekem v ruce
(4x)
Alexandr Mitrofanov ve své nové knize popisuje jevy typické pro současnou ruskou společnost a politickou sféru a dokládá je na nedávných událostech. Vysvětluje, proč je prakticky nemožné, aby v Rusku fungovala demokracie.

Mrazík s pendrekem v ruce

179 Kč
Zachráněna kapitánem
(1x)
Zachráněna kapitánem Na lodi plující z Irska do Anglie se seznámí dvě krásné mladé dívky. Obyčejná guvernantka Claire a urozená lady Rebeka, které jsou si k nerozeznání podobné.

Zachráněna kapitánem

109 Kč
Struny srdce
Jedinou cestou z osamění a smutku je otevřít srdce a nechat se jím vést. Nový román Melanie Moreland vypráví o síle hudby, lásky a pochopení. Charlotte se utápí v zoufalství v nenáviděné práci ve firmě svého bohatého otce.

Struny srdce

269 Kč
Zaslíbené země
(2x)
Volné, dlouho očekávané pokračování mezinárodního bestselleru Klub nenapravitelných optimistů (prestižní Prix Goncourt des lycéens, přeloženo do 11 jazyků, 14 tisíc prodaných výtisků českého překladu).

Zaslíbené země

398 Kč
Dokonalá tma
Inspektor Luc Callanach se vydává do Francie, aby s Interpolem rozkryl síť obchodníků s bílým masem. Když se ale v Paříži najde tělo skotského občana, kterému někdo odebral vnitřnosti, musí se Callanach spojit se svou šéfinspektorkou Avou Turnerovou v Edinburghu.

Dokonalá tma

269 Kč
Až uvidíš moře
(2x)
Dvě dcery řeckých uprchlíků, dva životy mezi dvěma zeměmi. Jaké to je, když se v deseti letech dítě ocitne samo v daleké cizí zemi, neumí jazyk, neví, kam se ztratili jeho rodiče, a vůbec nechápe, co se s ním stalo? Toto prožívaly v roce 1949 tisíce řeckých dětí, kterým po občanské válce v Řecku poskytlo Československo azyl.

Až uvidíš moře

244 Kč
Drahý nepřítel
(1x)
V dětství se nenáviděli. Macon Saint byl hezoun, avšak Delila vždy věděla, že je učiněný ďábel. Na klidu jí nepřidávalo, že chodil s její proradnou sestrou Samanthou, a když se rozešli, Delile se splnil sen: Už nikdy se s ním nemusí vidět.

Drahý nepřítel

299 Kč
Iluze
(1x)
Jediný způsob, jak ho dopadnout, je být o krok před ním. Když je nalezena kouzelnická bedna s tělem ženy probodaným meči, přizve si inspektorka Mina Dabiriová k podivnému případu konzultanta – známého mentalistu Vincenta Waldera.

Iluze

424 Kč
Zobrazuji 1 - 20 z 1000 položek
1 2 3 .. 50 > >>