Nejprodávanější knihy v roce 2022

Hněv draků
(1x)

Nemilosrdná epická fantasy na pomezí Hry o trůny a Gladiátora vypráví o světě zmítaném věčnou válkou a o mladíkovi, který se stane jedinou nadějí svého lidu na přežití. Národ Omehijců bojuje už bezmála dvě stě let ve válce, kterou nemůže vyhrát...

Hněv draků

538 Kč
Kokrhání kohoutů, pláč psů
(3x)
Sledujete, jak mizí vaši příbuzní. Mučí a vraždí je vaši sousedé nebo známí. Záminka může být jakákoli. Potom to všechno skončí. A teď se naučte s bývalými dozorci a popravčími opět žít. Vítejte v Kambodži.

Kokrhání kohoutů, pláč psů

269 Kč
Magnetická hora
(3x)
Kotkinovy dějiny Magnitogorsku jsou monstrózní mikrohistorickou sondou do stalinské každodennosti. V polovině dvacátých let se kolem Magnetické hory rozkládala pustá step. O pár let později tu již stálo gigantické průmyslové centrum pulzující životem

Magnetická hora

538 Kč
Mechanický pomeranč
(3x)
Vůdce mladých londýnských násilníků Alex tráví většinu svého času konzumací drog, přepadáním bezbranných obětí a poslechem Beethovenovy hudby.

Mechanický pomeranč

269 Kč
Modrá agáve
(1x)
Nejsou ani tady, ani tam. Mnoho (často) spí nebo chodí domů po půlnoci. Jsou tiché, z jejich pokoje se klíčovou dírkou line proužek mihotavého světla.

Modrá agáve

224 Kč
Paměť a dějiny č. 1/2022
První číslo revue Paměť a dějiny v roce 2022 se zabývá různými aspekty české zkušenosti s nacistickou okupací. V každé z tematických sekcí – okupace, odboj, osvobození – přináší materiály, které otevírají pozapomenutá nebo málo známá témata.

Paměť a dějiny č. 1/2022

68 Kč
Setkání v zahradách
(8x)
Komu někdy vykvetla hortenzie, rozvila se milovaná růže, nebo dozrálo rajče vypěstované ze semínka, dobře ví, jak magické je zahradničení. Vlastní radost je důležitá, ale mnohem více chutná, když se o ni můžeme podělit s někým jiným.

Setkání v zahradách

621 Kč
Šlechta v českých zemích
Kniha mapuje osudy aristokracie v českých zemích od dob českých králů až do současnosti.

Šlechta v českých zemích

314 Kč
Všichni muži Kremlu
(1x)
Tématem neobyčejně zajímavé knihy mladého ruského žurnalisty je především Vladimír Putin a proměna, kterou prošla ruská společnost za patnáct let jeho vlády. Autor se opírá o řadu inteview s nejrůznějšími ruskými i zahraničními politiky.

Všichni muži Kremlu

386 Kč
Výpravy na druhý konec světa
Uznávaný přírodovědec a tvář populárních dokumentů BBC vypráví o svých prvních cestách do neznáma za neprostupnou panenskou divočinou

Výpravy na druhý konec světa

449 Kč
Zobrazuji 991 - 1000 z 1000 položek
<< < 1 .. 98 99 100