Nejprodávanější audioknihy ke stažení za posledních 14 dní - beletrie

Mstitel
(1x)

Jaká je ve světě plném násilí cena přátelství? Druhá světová válka, válka ve Vietnamu… Konflikty 20. století, ve kterých muži bojující se zlem uzavírají osudová přátelství, jež jsou bez nadsázky na život a na smrt.

beletrie

Mstitel

299 Kč
Afghánec
Frederick Forsyth svým románem, Afgháncem, znovu dokazuje, že v něm má žánr špionážního thrilleru opravdového mistra. I v této knize vychází z nejžhavější současnosti, a přesto se mu podařilo vytvořit zcela originální a napínavý příběh.
beletrie

Afghánec

299 Kč
Seznam smrti
Ve Virginii sídlí agentura TOSA, jejímž úkolem je hledat a zabíjet ty, kteří jsou pro Spojené státy natolik nebezpeční, že se ocitli na takzvaném Seznamu smrti.
beletrie

Seznam smrti

299 Kč
Sluneční bouře
Daňová poradkyně Rebecka Martinssonová se po letech vrací do svého rodného městečka Kiruny, aby pomohla své dávné přítelkyni, jejíž bratr byl hrůzným způsobem zavražděn v kostele náboženského společenství, které kdysi založil.
beletrie

Sluneční bouře

269 Kč
Děti z Bullerbynu
(1x)
Připravili jsme v audio podobě výběr těch nejlepších příběhů z oblíbené knížky Astrid lindgrenové, které originálním způsobem vypráví herečka Libuše Šafránková. Mluvené slovo doprovází veselá, rozpustilá a místy zasněná hudba Skladatele Zdeňka Zdeňka.
beletrie

Děti z Bullerbynu

199 Kč
Šachové figurky
(11x)
Bývalý policejní detektiv Fin Macleod se po rozvodu definitivně usadil na rodném ostrově, kde si našel práci jako šéf ostrahy pro místního majitele rozsáhlých pozemků, které pravidelně plení pytláci.
beletrie

Šachové figurky

299 Kč
Doktor Proktor a prdicí prášek
(3x)
Knihy Joa Nesboho nejsou jen pro dospělé, ale i pro děti! První dobrodružství s doktorem Proktorem právě začíná – originální příběh plný humoru, fantazie, slovních hříček a ztřeštěných situací tentokrát ve zvukové podobě .
beletrie

Doktor Proktor a prdicí prášek

249 Kč
Poslední aristokratka
(26x)
Nejlepší humoristická kniha roku 2012 (Cena Miloslava Švandrlíka) líčí příběh emigrantské rodiny Kostků, která v restituci získá zpět své zchátralé rodové sídlo a je nucena se potýkat s nástrahami v různých podobách.
beletrie

Poslední aristokratka

249 Kč
Deset malých černoušků -20%
(3x)
V podání Vladimíra Čecha uslyšíte klasické dílo první dámy detektivního žánru. Nezkrácená verze ve formátu MP3.
beletrie

Deset malých černoušků

349 Kč
279 Kč
Skříň
Soubor tří povídek, které u nás vycházejí poprvé a pouze v podobě audioknihy. Nahrávka obsahuje povídky Skříň, Deus ex a Čísla.
beletrie

Skříň

149 Kč
Zobrazuji 21 - 30 z 187 položek
<< < 1 2 3 4 5 .. 19 > >>