Nejprodávanější tituly za posledních 14 dní - cestopisy

Rusko -10%
Ďalší z Hiraxových cestopisov, tentoraz z Ruska. Autor v ňom opisuje svoj výstup na Elbrus severnou stranou a návštevu miest ako Moskva, Volgograd, Veľký Novgorod, Jaroslavľ, Piatigorsk, Kislovodsk...
cestopisy

Rusko

425 Kč
383 Kč
Říkali mu Pirát -10%
(1x)
Vydejte se s Martinem do Gruzie za obrovitými kavkazskými psy!
cestopisy

Říkali mu Pirát

299 Kč
269 Kč
Saúdská Arábie: Meč a slovo -10%
(1x)
Zákazy vycestování, rozsudky smrti za odpadlictví od víry, vysoké tresty za nesouhlas s politikou královské rodiny, všudypřítomná diskriminace žen na základě náboženství i rodových zvyklostí, špehování občanů (což má v popisu práce přímo Saúdskoarabská telekomunikační společnost, která provádí nejen klasické odposlechy, ale i sledování činnosti na internetu a sociálních sítích) – to vše představuje klasickou totalitu, ještě zostřenou náboženstvím a tradicemi.
cestopisy

Saúdská Arábie: Meč a slovo

299 Kč
269 Kč
Vive la France! -10%
Poznejte Francii z netradičního úhlu – očima jejího milovníka a znalce Jiřího Žáka. Originální průvodce francouzskou kulturou
cestopisy

Vive la France!

399 Kč
359 Kč
Vzpomínky z cest -20%
Miloslava Rýznarová přichází s dalším souborem příběhů z cest do zahraničí i po Česku, které za svůj život podnikla. Některé z míst, které navštívila, již v této podobě neuvidíte.
cestopisy

Vzpomínky z cest

99 Kč
79 Kč
Zrcadlo moudrosti -10%
Pravidelná podvečerní setkávání přátel v restauraci moderuje a koordinuje italský novinář a jsou určitou klubovou záležitostí přátel dobrého jídla. Každý nový host přichází na setkání se zajímavým tématem, které představí svým přátelům.
cestopisy

Zrcadlo moudrosti

400 Kč
360 Kč
Austrálie země kontrastů -10%
Leoš Šimánek s manželkou Lenkou se již pošesté vydali na chalupu do Orlických hor, aby tam bratrovi a švagrové líčili další zážitky z cest a vznikl tak nový autobiografický cestopis.
cestopisy

Austrálie země kontrastů

398 Kč
358 Kč
Dotknout se nebe -10%
365 dní. Jedním slovem byl to kalup! Křižoval jsem vzduchem mezi kontinenty a horstvy naší malebné planety jak stěhovavý dravec bez hnízda.
cestopisy

Dotknout se nebe

399 Kč
359 Kč
Expedice -10%
(1x)
Výtvarnici, která nemá ráda zimu, natolik zaujme tajemný osud polární expedice, že vystuduje medicínu a vydá se na vlastní pěst po jejích stopách. Kniha plná textu, fotografií, ledu a vášně.
cestopisy

Expedice

398 Kč
358 Kč
Hrdinové kapitalistické práce -10%
(1x)
Kniha investigativní novinářky Saši Uhlové sestává v první řadě z reportáží, které napsala a postupně vydávala v rámci speciálního projektu magazínu A2larm.cz (ten na něj získal grant od Fondu na podporu nezávislé žurnalistiky).
cestopisy

Hrdinové kapitalistické práce

299 Kč
269 Kč
Zobrazuji 51 - 60 z 95 položek
<< < 1 .. 4 5 6 7 8 .. 10 > >>