Miloš Urban - Paměti poslance ...
Ke stažení Exkluzivně

Paměti poslance parlamentu: Sexyromán

Nakladatel:  Argo 2012
Ihned
98 Kč

Anotace

Paměti poslance parlamentu s podtitulem Sexyromán jsou podivným politickým spiskem a zároveň čtvrtým románem autora Hastrmana, Sedmikostelí a Poslední tečky za Rukopisy, příběhem napsaným v rytmu sexuálního aktu jako nejsžíravější, nejbizarnější a nejanarchističtější odsudek demokratické totality, jak ji známe z posledních let.

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(2x)

Vaše hodnocení
tohle byla moje první knížka od tohohle autora a líbila se mi celkem dost-i když ze začátku ne,tak ten konec mi celkem příjemně překvapil.Zajímavé
je pravda, že tento titul není od mého oblíbeného spisovatele ten nejlepší...ale i tak to napsal Miloš Urban a to už samo o sobě znamená, že to je určitě dobré. Jsou ale i lepší knihy od něj.Nádhera je, jak se tahle kniha čte rychle.
Přečetla jsem Sedmikostelí i Hastrmana a myslím, že Paměti... jsou nejslabší. Oceňuju jen výbornou kritiku současné politiky. Naštěstí je knížka hodně slabá, takže jsem ji přečetla za odpoledne, ale předchozí romány jsem přímo hltala, zatímco u Pamětí jsem byla ráda, že jsem na poslední stránce. Čekala jsem víc.

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Recenze z medií

Urban, Miloš: Paměti poslance parlamentu

Miloš Urban si dokáže se svými knihami vyhrát nejen po stránce grafické (obálku analogickou ke krabičce sirek a všechny ilustrace mu dělal Pavel Růt), ale i tematické... Jeho poslední román Paměti poslance parlamentu nabízí po obrozenecky fabulativní Poslední tečce za rukopisy, gotickém románu ze současnosti Sedmikostelí a po ekologicky a do zelené barvy laděném Hastrmanovi opět něco jiného...
Celá recenze

Autor/Autorka

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Paměti poslance parlamentu
Autor:
Urban, Miloš
Nakladatel:
Argo
EAN:
ISBN:
Ilustrace:
Růt, Pavel
Popis:
Elektronická kniha, 114 stran, bez zabezpečení DRM, 0,3 MB ePUB ePUB, 0,9 MB Mobi Mobi, česky
Rok vydání:
2012