Stephen King - Lisey a její příběh
Ke stažení

Lisey a její příběh

Nakladatel:  BETA Dobrovský 2019
Ihned
219 Kč

Anotace

Lisey Landonová je vdova po slavném spisovateli Scottu Landonovi, držiteli mnoha literárních cen. Když se Lisey konečně po dvou letech od manželovy smrti pustí do vyklízení Scottovy pracovny, uvědomí si, jak podstatnou část jeho minulosti, včetně té, kterou prožili společně, vytěsnila z paměti. Ale proč? Co ji přimělo k tomu, aby od sebe oddělila...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(2x)

Vaše hodnocení
Jsem Kingova čtenářka už 26 let..A toto je kniha mého srdce. To není horor, je to nádherná sci fi, někdy je těžší jí porozumět, ale teprve po přečtení této Knihy mi došlo, že King je opravdu nenahraditelný, úžasný spisovatel..
Po deseti letech jsem opět četl Kinga a působí na mne pořád stejně úžasně...'Lisey' není jednoduché číst, musí se číst takříkajíc jedním dechem. Zvláštní zápletka činí příběh dost komplikovaným a spoustu věcí pochopíte až v poslední třetině knihy. Ale trpělivost přináší ovoce. Nádherná kniha o lásce a fantazii, tématicky odlišná od typického Kinga....
Více
Opravdu jedna z nejlepších knih od Kinga, která ale není pro každého. Prolínání několika dějových linií vyžaduje neustálou pozornost. Náročná a strhující!!!
Jedna z nejlepších knih S. Kinga. Náročné čtení, místy se člověk musí v textu vracet, aby neztartil nit, ale geniálně propojeno několik rovin. Skvěle literárně zpracováno. Je vidět, že King je pan spisovatel.
Moje první Kingova kniha a velké zklamání. Nelze bylo se začíst. A to jsem se těšila, že si přečtu příběh vdovy, jenže jsem asi jinak naladěná. Stále se nic nedělo. Po 200 stranách jsem to vzdala. Bohužel.
Jak Kinga miluju, tohle se fakt nedalo číst. Vůbec jsem nepochopila o čem to bylo, chyběl mi děj, chybělo mi napětí, chyběla mi chuť dočíst. Bohužel kolegové (taky Kingovci) mají stejný názor - tohle se mu fakt nepovedlo. Připada mi jako knížka z nutnosti něco uvést na trh - no, nevim.
Zobrazit další (3)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie a témata

Bibliografické údaje

Název:
Lisey a její příběh
Autor:
King, Stephen
Nakladatel:
BETA Dobrovský
EAN:
ISBN:
Originál:
Lisey´s Story
Překlad:
Bartošková, Linda
Popis:
Elektronická kniha, 608 stran, bez zabezpečení DRM, 3,3 MB ePUB ePUB, 6,2 MB Mobi Mobi, česky
Rok vydání:
2019