Bestseller Ke stažení Info OKO

Pan Kaplan má stále třídu rád

Nakladatel: Argo 2023
Ihned
298 Kč

Anotace

Jedna z nejoblíbenějších humoristických knih posledního století. Jiskřivý humor, spočívající v jazyce, jeho záludnostech a slovních hříčkách. Autor svou již legendární knihu po obrovském úspěchu vícekrát přepracoval a doplnil o další epizody a postavy, aniž narušil neopakovatelnou atmosféru díla, které baví již několik čtenářských generací. Stejně...
Zobrazit celý text

Čtenářské recenze

Celkové hodnocení
(3x)

Vaše hodnocení
Jsou knihy, které si přečtete jednou a už se k nim vracet nemusíte. A pak jsou knihy, které budete otevírat pořád a pořád, dokola a dokola. Pan Kaplan má stále třídu rád je přesně taková. Nesmrtelný humor, legendární Přidalův překlad a postavičky, o kterých se vám bude zdát v nekonečných veselých snech. Tu knihu jsem poprvé četl před 25 lety a od té doby mnohokrát. Je boží, že znovu vyšla.
Je to jedna z mála knih, nad kterou jsem se při čtení hlasitě smál. Excelentní překlad. Ideální dárek pro všechny, kteří zápasí s cizím jazykem. Bohužel můj jediný výtisk zmizel a jak jsem dnes zjistil, již není ani v obchodě.
tuhle knížku miluju :)) a doporučuju ji všem..zažene splín a donutí všechny k hlasitému smíchu
Ani jsem nedoufal,že se knížka dá ještě koupit.Četl jsem jí za komunistů.Sehnat lepší knihu byl malý zázrak.Narazil jsem na CD,kde Kaplana namluvil pan Donutil.Ale knižka je knížka.A za celkem směšnou cenu.
Vynikající kniha, ještě lepší překlad! Už jsem si koupila několikrát. Vždycky totiž knihu někomu vnutím, že si ji musí přečíst a ten ji pak jaksi úmyslně zapomíná vrátit (nakonec se to píše i na přebalu). Takže jim ji pak nechávám jako dárek a vždycky sháním, kde koupím další výtisk. Teď, když vychází znovu si koupím několik výtisků do zásoby a budu je už přímo dávat jako dárek.
Opravdu vynikající záležitost! Budete se válet smíchy od začátku do konce. Kdo má rád slovní humor, musí přečíst pana Kaplana.
U některých 'špeků' p. Kaplana se musíte nahlas zasmát. Některé pasáže si přečtete klidně 10x. Je to vtipná kniha a člověk se diví, co se všechno se slovy dá udělat.
Všem se smyslem pro humor doporučuji! Tato kniha mě vždy dokáže zlepšit náladu :))
Zobrazit další (5)

Funkce je dostupná pouze pro přihlášené

Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení.
Přihlašte se, nebo se zaregistrujte, pokud nemáte účet.

Podělte se o vlastní zkušenost s knihou. Pomůžete tisícům nerozhodných čtenářů.

Autor/Autorka

Kategorie

Bibliografické údaje

Název:
Pan Kaplan má stále třídu rád
Autor:
Rosten, Leo
Nakladatel:
Argo
EAN:
Doporučená prodejní cena:
298 Kč
Originál:
O Kaplan! My Kaplan!
Překlad:
Přidal, Antonín
Popis:
Elektronická kniha, 344 stran, bez zabezpečení DRM, 3,0 MB ePUB ePUB, 5,3 MB Mobi Mobi, 1,7 MB PDF PDF, česky
Rok vydání:
2023